Trzy dni, które zmienią Twoją pozycję w branży e-commerce. eTrade Show w Ptak Warsaw Expo

eTrade Show to doskonale znane w Polsce wydarzenie, lider w branży e-commerce. Jego szósta edycja będzie wyjątkowa, bowiem zagości w Ptak Warsaw Expo, czyli krajowej stolicy eventów. Zapraszamy w dniach 2-4 marca 2023.

Prowadzisz działalność online i szukasz drogi do wprowadzenia Twojego biznesu na wyższy poziom?
Chcesz sprawić, by zyski Twojej firmy wzrosły dzięki promocji w sektorze online?
Chcesz sprawdzić, co zrobić, by dzięki doświadczeniu krajowych i zagranicznych ekspertów pozycjonować się jak najwyżej w wyszukiwarkach?
Prowadzisz sklep internetowy i szukasz sposobu, by wyprzedzić konkurencję?

Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś “tak”, eTrade Show jest wydarzeniem dla Ciebie. To kompleksowy event biznesowy, łączący aspekty networkingowe z edukacją wprost od europejskich liderów. W dobie zmiany paradygmatu sprzedaży z naciskiem na działania online, to wydarzenie niezbędne dla tych, którzy chcą osiągnąć finansowy sukces w sieci.

Zakupy online to już styl życia

Pandemia była okresem, który przyczynił się do znacznego zwiększenia rynkowego udziału sprzedaży internetowej w porównaniu do stacjonarnej. Rozluźnienie obostrzeń przełożyło się na to, że konsumenci po części wrócili do standardowego modelu zakupowego, jednak nie zapomnieli o tym, który nie wymaga od nich wychodzenia z domu. Według raportu “E-commerce 2022” odsetek internautów, którzy deklarują kupowanie online ustabilizował się i wynosi obecnie 77 procent. Trzy czwarte z nich korzysta wyłącznie z usług oferowanych na polskich stronach interesowych, co jest niezwykle istotną informacją dla krajowego rynku online.

W świetle tej wiedzy warto zadbać o odpowiednie pozycjonowanie, odczytywanie trendów konsumenckich i widoczność w sieci. Dostosowanym pod te wymagania wydarzeniem jest eTrade Show w Ptak Warsaw Expo.

eTrade Show – dedykowane profesjonalistom

eTrade Show to wydarzenie integrujące sektor e-commerce. Przez pięć edycji zyskało uznanie zarówno w krajowym środowisku, jak i za granicą, przedstawiając nie tylko polskie wymagania rynkowe, ale również zagraniczne potrzeby. To pomogło uczestnikom w podjęciu decyzji o nawiązaniu nowych kontaktów biznesowych, rozszerzeniu współprac i otwarciu się na nowe rynki, które niezwykle cenią sobie polskie innowacje.

Podczas wydarzenia poruszane były tematy bezpieczeństwa w sieci, tajników wyszukiwarek, skutecznej reklamy i marketingu internetowego, odrzucania obiekcji, odzyskiwania klientów z koszyka, a także rozwoju biznesu w przestrzeni mediów społecznościowych. To w połączeniu z szerokim zakresem branżowym strefy wystawienniczej (narzędzia analityczne, obsługa klienta, logistyka, agencje SEO, SEM, marketingowe, sprzedaż międzynarodowa, dostawcy oprogramowania, płatność cyfrowa) przełożyło się na pozycjonowanie    wydarzenia w gronie najbardziej merytorycznych w Polsce.

Szósta edycja eTrade Show

Szósta edycja eTrade Show odbędzie się z jeszcze większym rozmachem niż dotąd. Dostosowane z dużą dbałością pod wymagania biznesu przestrzenie Ptak Warsaw Expo przygotowane zostaną na przyjęcie kilkuset wystawców i kilkunastu tysięcy odwiedzających. W trakcie trwania wydarzenia będzie czas zarówno na odbycie kameralnej rozmowy z potencjalnymi klientami, jak i udział w dyskusji o przyszłości tego sektora usług. Wszystko po to, by przyczynić się do rozwoju branży e-commerce.

Nie czekaj i zarejestruj się już dziś! Zapraszamy do odwiedzenia strony etradeshow.pl/rejestracja w celu otrzymania darmowego zaproszenia na targi i etradeshow.pl/zostan-wystawca, by dowiedzieć się, jak zostać wystawcą. Do zobaczenia w dniach 2-4 marca 2023 w Ptak Warsaw Expo!