Kup bilet

#ZOSTAŃWDOMU I DZIAŁAJ KOMPLEKSOWO!

Zapewnij sobie profesjonalną obsługę dostaw, ewentualnych zwrotów i magazynowania Waszych produktów razem z Completio Sp. z o.o.!

Completio Sp. z o.o. przejmuje na siebie przyjmowanie i kompletowanie zamówień Waszych klientów, a także ich dystrybucję!

Wasza satysfakcja to miara naszego sukcesu- to motto firmy oraz wyróżnik spośród konkurencji!

#Fulfillment

Usługa fulfillment powstała głównie z myślą o sklepach internetowych, jednak z oferty korzystają również producenci oraz dystrybutorzy, którzy transportują swoje towary do firm oraz klientów indywidualnych na terenie Unii Europejskiej i nie tylko.

#LogistykaKontraktowa

W imieniu swoich Klientów dostarczają towary z dostosowaniem się do wymogów danej sieci, okien awizacyjnych, wymaganej dokumentacji itp.

#Konfekcjonowanie

W ramach usług konfekcji zajmują się przygotowaniem zestawów prezentowych, premierowych, nagród w konkursach, dodatkowo zajmują się również wszelkiego rodzaju ulotkami, próbkami, gadżetami oraz czasopismami wraz z usługą foliowania.

NIECH TWÓJ BIZES DZIAŁA KOMPLEKSOWO Z COPLETIO!
POZNAJ SZCZEGÓŁOWĄ OFERTĘ: https://completio.pl/

 

Zobacz również

POZNAJ NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA DLA SWOJEGO BIZNESU!

TOSEND to firmą, która od 2014 r. tworzy i rozwija system tos, służący do przesyłania e-faktur, tak aby uwolnić ludzi…

POSTAW NA ECOMMERCE I #ZOSTAŃWDOMU

ORBA to uznany i nagradzany Polski software house specjalizujący się w eCommerce. Największe doświadczenie posiada w Magento 2 (ponad 100…

#ZOSTAŃWDOMU I POWIERZ SWÓJ BIZNES W RĘCE SPECJALISTÓW!

Misją firmy Result Media Sp. z o.o. jest wspieranie firm w ich rozwoju w przestrzeni marketingu internetowego. Result Media to…