eTradeShow bezpiecznym wydarzeniem. Czytaj więcej

Kup bilet

#ZOSTAŃWDOMU I DZIAŁAJ KOMPLEKSOWO!

Zapewnij sobie profesjonalną obsługę dostaw, ewentualnych zwrotów i magazynowania Waszych produktów razem z Completio Sp. z o.o.!

Completio Sp. z o.o. przejmuje na siebie przyjmowanie i kompletowanie zamówień Waszych klientów, a także ich dystrybucję!

Wasza satysfakcja to miara naszego sukcesu- to motto firmy oraz wyróżnik spośród konkurencji!

#Fulfillment

Usługa fulfillment powstała głównie z myślą o sklepach internetowych, jednak z oferty korzystają również producenci oraz dystrybutorzy, którzy transportują swoje towary do firm oraz klientów indywidualnych na terenie Unii Europejskiej i nie tylko.

#LogistykaKontraktowa

W imieniu swoich Klientów dostarczają towary z dostosowaniem się do wymogów danej sieci, okien awizacyjnych, wymaganej dokumentacji itp.

#Konfekcjonowanie

W ramach usług konfekcji zajmują się przygotowaniem zestawów prezentowych, premierowych, nagród w konkursach, dodatkowo zajmują się również wszelkiego rodzaju ulotkami, próbkami, gadżetami oraz czasopismami wraz z usługą foliowania.

NIECH TWÓJ BIZES DZIAŁA KOMPLEKSOWO Z COPLETIO!
POZNAJ SZCZEGÓŁOWĄ OFERTĘ: https://completio.pl/

 

Zobacz również

Weź udział w Konkursie Deva Group & eTradeShow

Wygraj szkolenie Deva Group! Co musisz zrobić, żeby wziąć udział w konkursie? Wskaż w komentarzu (kliknij TUTAJ) pod postem 5 NIEZBĘDNYCH…

Rahim Blak: Nadchodzi nowy wymiar e-commerce

– Ponad dwa lata temu postawiłem na tokenizację. Wszyscy pytali się, o co chodzi z tymi Pokemonami. Teraz okazuje się,…

Gwałtowny wzrost udziału e-commerce w handlu i stawianie na UX. Trendy w e-commerce 2021

E-commerce to ciągle zmieniająca się branża. Każdego roku pojawia się kilka nowych pomysłów, które mogą pomóc firmie rozwijać się i…