eTradeShow bezpiecznym wydarzeniem. Czytaj więcej

Kup bilet

#ZOSTAŃWDOMU I DZIAŁAJ KOMPLEKSOWO!

Zapewnij sobie profesjonalną obsługę dostaw, ewentualnych zwrotów i magazynowania Waszych produktów razem z Completio Sp. z o.o.!

Completio Sp. z o.o. przejmuje na siebie przyjmowanie i kompletowanie zamówień Waszych klientów, a także ich dystrybucję!

Wasza satysfakcja to miara naszego sukcesu- to motto firmy oraz wyróżnik spośród konkurencji!

#Fulfillment

Usługa fulfillment powstała głównie z myślą o sklepach internetowych, jednak z oferty korzystają również producenci oraz dystrybutorzy, którzy transportują swoje towary do firm oraz klientów indywidualnych na terenie Unii Europejskiej i nie tylko.

#LogistykaKontraktowa

W imieniu swoich Klientów dostarczają towary z dostosowaniem się do wymogów danej sieci, okien awizacyjnych, wymaganej dokumentacji itp.

#Konfekcjonowanie

W ramach usług konfekcji zajmują się przygotowaniem zestawów prezentowych, premierowych, nagród w konkursach, dodatkowo zajmują się również wszelkiego rodzaju ulotkami, próbkami, gadżetami oraz czasopismami wraz z usługą foliowania.

NIECH TWÓJ BIZES DZIAŁA KOMPLEKSOWO Z COPLETIO!
POZNAJ SZCZEGÓŁOWĄ OFERTĘ: https://completio.pl/

 

Zobacz również

Reklama na Youtube – wszystko, co należy o niej wiedzieć

Dwa miliardy użytkowników ogólnie i około trzydziestu milionów w samej Polsce. Youtube jest platformą, z której korzysta znakomita większość ludzi,…

Zwroty w sklepie internetowym – na co uważać

Dla wielu przedsiębiorców działających na rynku e-commerce zwroty w sklepie internetowym to trudne zagadnienie. W jakich sytuacjach one obowiązują, a…

Modele rozliczeń kampanii online

Promować się w internecie musi w tej chwili każda firma. Jak jednak to robić i za co płacić? Poznaj modele…