Kup bilet

#ZOSTAŃWDOMU I DZIAŁAJ KOMPLEKSOWO!

Zapewnij sobie profesjonalną obsługę dostaw, ewentualnych zwrotów i magazynowania Waszych produktów razem z Completio Sp. z o.o.!

Completio Sp. z o.o. przejmuje na siebie przyjmowanie i kompletowanie zamówień Waszych klientów, a także ich dystrybucję!

Wasza satysfakcja to miara naszego sukcesu- to motto firmy oraz wyróżnik spośród konkurencji!

#Fulfillment

Usługa fulfillment powstała głównie z myślą o sklepach internetowych, jednak z oferty korzystają również producenci oraz dystrybutorzy, którzy transportują swoje towary do firm oraz klientów indywidualnych na terenie Unii Europejskiej i nie tylko.

#LogistykaKontraktowa

W imieniu swoich Klientów dostarczają towary z dostosowaniem się do wymogów danej sieci, okien awizacyjnych, wymaganej dokumentacji itp.

#Konfekcjonowanie

W ramach usług konfekcji zajmują się przygotowaniem zestawów prezentowych, premierowych, nagród w konkursach, dodatkowo zajmują się również wszelkiego rodzaju ulotkami, próbkami, gadżetami oraz czasopismami wraz z usługą foliowania.

NIECH TWÓJ BIZES DZIAŁA KOMPLEKSOWO Z COPLETIO!
POZNAJ SZCZEGÓŁOWĄ OFERTĘ: https://completio.pl/

 

Zobacz również

Pandemia a e-commerce. Szansa czy chwilowy trend? [RAPORT]

Koronawirus zmienił wiele aspektów naszego życia. Wpłynął również na wybory konsumentów odnośnie do zakupów. Pandemia a e-commerce. Szansa czy chwilowy…

Jak nie tracić budżetu reklamowego? Przydatne wskazówki

Wydawanie pieniędzy na reklamę w internecie jest proste. Jak to jednak zrobić, by przyniosło założone efekty? Jak nie tracić budżetu…

Jak zwiększyć lojalność klientów e-commerce?

Pozyskanie klientów to jedno. Utrzymanie ich to zupełnie inna sprawa. Jak zwiększyć lojalność klientów e-commerce, kiedy duża część sprzedaży przeniosła…