eTradeShow bezpiecznym wydarzeniem. Czytaj więcej

Kup bilet

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego partnerem eTrade Show

Wydział Zarządzania UŁ to największe, liczące ponad 25 lat, centrum naukowo-dydaktyczne w zakresie nauk o zarządzaniu w regionie łódzkim. Na rozpoznawalność Wydziału składają się wybitni eksperci naukowi, aktywna współpraca z biznesem i instytucjami publicznymi, innowacyjne przedsięwzięcia oraz efektywne zarządzanie.

Studia na WZ UŁ to gwarancja najwyższej jakości kształcenia, doświadczenie wykładowców i liczne możliwości rozwoju. Oferta programowa powstała w oparciu o konsultacje z pracodawcami. Studia pomagają w nabyciu kwalifikacji menedżerskich, kształtują umiejętności przydatne do podjęcia oraz samodzielnego prowadzenia działalności gospodarczej i dają liczne możliwości rozwoju. Zintensyfikowane działania w obszarze programów nauczania, zacieśnianie relacji z praktyką gospodarczą oraz reagowanie na zmiany płynące z otoczenia stanowią o ugruntowanej pozycji. Wydział Zarządzania, jako pierwszy w Polsce, otrzymał najwyższą, wyróżniającą ocenę instytucjonalną Polskiej Komisji Akredytacyjnej w obszarze nauk społecznych, posiada kategorię naukową A w ramach oceny parametrycznej, zaś nasze kierunki studiów są wysoko oceniane w rankingach. W zakresie certyfikacji kierunków studiów Wydział współpracuje z międzynarodowymi organizacjami, w tym: ACCA, IPMA, CIMA, ELA.

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego oferuje, oprócz tradycyjnej oferty edukacyjnej, również szkolenia i kursy dla firm. Wspieramy przedsiębiorców i sektor publiczny bogatym doświadczeniem kadry Wydziału Zarządzania UŁ. Oferujemy szeroki wachlarz usług zleconych: doradczych, konsultingowych skierowanych do przedsiębiorstw, administracji publicznej oraz jednostek niebiznesowych.

 

Źródło: Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego

____________

Pełna lista wystawców oraz agenda konferencji jest dostępna na stronie www.etradeshow.pl.

Zobacz również

Weź udział w Konkursie Deva Group & eTradeShow

Wygraj szkolenie Deva Group! Co musisz zrobić, żeby wziąć udział w konkursie? Wskaż w komentarzu (kliknij TUTAJ) pod postem 5 NIEZBĘDNYCH…

Rahim Blak: Nadchodzi nowy wymiar e-commerce

– Ponad dwa lata temu postawiłem na tokenizację. Wszyscy pytali się, o co chodzi z tymi Pokemonami. Teraz okazuje się,…

Gwałtowny wzrost udziału e-commerce w handlu i stawianie na UX. Trendy w e-commerce 2021

E-commerce to ciągle zmieniająca się branża. Każdego roku pojawia się kilka nowych pomysłów, które mogą pomóc firmie rozwijać się i…