eTradeShow bezpiecznym wydarzeniem. Czytaj więcej

Kup bilet

Poznaj CStore #wspieramyecommerce

Poznaj platformę CStore

Platforma CStore to profesjonalne oprogramowanie e-commerce pozwalające zarządzać sprzedażą hurtową i detaliczną w sposób automatyczny, przeznaczone zarówno dla dużych przedsiębiorstw jak i początkujących sprzedawców.
Cstore działa na rynku od 2004r. W tym czasie zrealizowali ponad 700 projektów dla takich firm jak: Cargill, Calypso, Vive Group, ING Bank. Głównym celem firmy jest automatyzacja procesów, aby transakcje były prowadzone bezobsługowo i pozwalały zaoszczędzić czas, zwiększyć zyski oraz wyeliminować błędy popełniane przez pracowników. Dzięki rozwiązaniom Cstore, sieć klubów fitness Calypso obsługuje przez swój sklep internetowy ponad 7000 transakcji dziennie, w pełni automatycznie.

Wystarczy skontaktować się z przedstawicielem firmy, który doradzi najlepsze rozwiązania dla dowolnej wielkości przedsiębiorstwa. Istnieje również możliwość spotkania online.

Firma wspiera polski biznes, publikując na swoim profilu w mediach społecznościowych bezpłatny poradnik dla przedsiębiorców, w którym doradza m.in. sprawdzone techniki jak skrócić czas przygotowania zamówień w sklepie internetowym, jak poprawić efektywność swojego zespołu oraz jak zbudować kampanię z wykorzystaniem Facebook Pixel.

Zobacz również

Weź udział w Konkursie Deva Group & eTradeShow

Wygraj szkolenie Deva Group! Co musisz zrobić, żeby wziąć udział w konkursie? Wskaż w komentarzu (kliknij TUTAJ) pod postem 5 NIEZBĘDNYCH…

Rahim Blak: Nadchodzi nowy wymiar e-commerce

– Ponad dwa lata temu postawiłem na tokenizację. Wszyscy pytali się, o co chodzi z tymi Pokemonami. Teraz okazuje się,…

Gwałtowny wzrost udziału e-commerce w handlu i stawianie na UX. Trendy w e-commerce 2021

E-commerce to ciągle zmieniająca się branża. Każdego roku pojawia się kilka nowych pomysłów, które mogą pomóc firmie rozwijać się i…