Kup bilet

Czas na nowy wymiar e-commerce. Poznaj go z eTrade Show

V edycja eTrade Show będzie wyjątkowa. Razem z najlepszymi prelegentami w Polsce zabierzemy Was w świat innowacji branży e-commerce. Zarezerwujcie czas już dziś!

eTrade Show od pierwszych edycji wydarzenia przeprowadza uczestników przez całe User Exerience tak, by wyszli z niego bogatsi wiedzę, która pozwoli im rozwinąć biznes. Przez te lata Grupa IC jako organizator uzyskała pozycję lidera, a sam event zasłynął wśród szerokiej publiki najwyższym w Polsce poziomem merytorycznym, a także innowacyjnym spojrzeniem na branżę.

To właśnie te czynniki stoją za popularnością eTrade Show wśród przedstawicieli sektora e-commerce. Do ścisłych umysłów nic nie przemówi lepiej niż liczby. 5239 odwiedzających, 12 sektorów branżowych, 92 prelegentów – tego wszystkiego można doświadczyć podczas wydarzenia.

Rahim Blak: Nadchodzi nowy wymiar e-commerce

V edycja eTrade Show

Ze względu na coraz większą popularność, na wiosnę będzie można uczestniczyć już w piątej edycji eTrade Show. Odbędzie się ona 10 marca 2022 na PGE Narodowym w Warszawie. Na czym tym razem skupi się wydarzenie? Na innowacjach i zmianach, które czekają na wszystkich działających w branży e-commerce. Podczas części konferencyjnej najlepsi i najbardziej doświadczeni prelegenci w Polsce powiedzą na temat możliwości rozwoju i zwiększenia konkurencyjności na rynku. Ponadto, strefa wystawiennicza pozwoli poznać potencjalnych kontrahentów, których produkty mogą wzbogacić biznes. Naocznie będzie można się przekonać o tym, jak działają proponowane przez nich rozwiązania, co dodatkowo zwiększa atrakcyjność eventu.

eTrade Show przede wszystkim łączy biznes. Dzięki Strefie Networkingu w kameralnych i sprzyjających warunkach będzie można nawiązać relację, która zdynamizuje sprzedaż i pomoże w postawieniu kolejnych kroków w rozwoju. Przyznane zostaną również prestiżowe e-commerce Awards dla tych, których produkty i usługi będą się wyróżniać na tle konkurencji.

Płatności bezgotówkowe w natarciu. Koronawirus sprawił, że przejmują rynek

Dlaczego warto wziąć udział w V edycji eTrade Show?

Każdy uczestnik stanie przed szansą poznania najnowszych trendów oraz analizy rynków konkurencyjnych. Spotkanie to jest okazją do dialogu i wymiany informacji oraz doświadczeń z osobami z branży. Jednocześnie będzie można zebrać wiedzę dzięki konsultacjom z ekspertami, a także prelekcjom, które pojawią się na aż trzech scenach wydarzenia. Jest to również możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz umocnienia stałych partnerskich relacji.

Poza innowacjami i branżowymi trendami każdy uczestnik pozna niezawodne i efektywne techniki sprzedaży, promocji oraz marketingu. Tym samym dostarczony mu zostanie nie tylko komplet stricte branżowej wiedzy, ale również tej, która pozytywnie wpłynie na zyski oraz umiejscowienie usług i produktów wśród konkurencji.

Już dziś dołącz do wydarzenia.

eTradeShow
Termin: 10 marca 2022
Miejsce: Biznes Klub, PGE Narodowy Warszawa

Nie czekaj i zarejestruj się już dziś! Więcej informacji o wydarzeniu i bilety znajdziesz na stronie internetowej etradeshow.pl.

Wybierz eTrade Show i postaw krok w stronę rozwoju Twojego biznesu!

Zobacz również

Bezpieczne e-commerce. Co zrobić, by zadbać o siebie i klientów?

Bezpieczne e-commerce to podstawa. Bez odpowiednich zabezpieczeń właściciele firm internetowych narażają siebie, swoją markę i swoich klientów na ryzyko oszustwa…

E-commerce za granicą. Jak dotrzeć do nowych klientów?

Rozwinięcie biznesu e-commerce za granicą wymaga odrobienia sporej „pracy domowej”. Należy zrozumieć rynki, odkryć, co najlepiej sprawdza się w handlu…

Listopadowe wyprzedaże 2021 – e-sklepy już planują promocje

Warszawa, 29 września 2021 – Popularność wyprzedaży z okazji Black Friday i Cyber Monday systematycznie rośnie. W 2020 r. wartość…