eTradeShow bezpiecznym wydarzeniem. Czytaj więcej

Kup bilet

Szpiegomat.pl na eTradeShow!

Szpiegomat.pl dołącza do wystawców z branży analityki dla e-commerce.

Szpiegomat.pl to narzędzie Price Intelligence dla sklepów internetowych, producentów i dystrybutorów. Szpiegomat monitoruje ceny produktów w internecie i pomaga sprzedawcom porównać ofertę z konkurencją oraz właściwie ustalać ceny. Szpiegomat analizuje dane i podpowiada ruchy cenowe, które przełożą się na zwiększenie sprzedaży i maksymalizację marży.

Narzędzie umożliwia również automatyczną zmianę cen w oparciu o aktualną sytuację na rynku i ustalone scenariusze cenowe.
Monitoring cenowy pomaga również producentom i dystrybutorom w zarządzaniu polityką cenową. Dzięki monitorowaniu rynku detalicznego znają oni poziom cen produktów własnych i konkurencyjnych, udział asortymentu w wirtualnej półce czy dostępność produktów.

Tel.: 57 33 400 800
info@szpiegomat.pl
www.szpiegomat.pl

Szpiegomat.pl
Al. Grunwaldzka 56,
80-241 Gdańsk


Chcesz pokazać swoją firmę? Zostań wystawcą

Szukasz rozwiązań dla swojej firmy? Odwiedź targi

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

Zobacz również

Wprowadź w życie swoją wizję #DZIAŁAJONLINE

'merce - hybrydowa platforma e-commerce! Z myślą o firmach, które planują przeniesienie swojej sprzedaży B2B do internetu, przygotowaliśmy bezpłatny poradnik…

IDEACTO na targach eTradeShow!

IDEACTO to agencja badawczo-projektowa specjalizująca się w projektowaniu rozwiązań oraz optymalizacji procesów sprzedażowych. Kluczowe doświadczenia zdobyła pracując dla branży e-Commerce,…