eTradeShow bezpiecznym wydarzeniem. Czytaj więcej

Kup bilet

Jak w trzech krokach przygotować się do pozyskania środków na rozwój e-commerce?

Jak w trzech krokach przygotować się do pozyskania środków na rozwój e-commerce - ten temat zaprezentuje Aleksander Widera, CEO w Kredytmarket.

 

Aleksander Widera - przez 15 lat swojej kariery zawodowej związany był z rynkiem produktów inwestycyjnych (ipopema), bankowością (mBank) i usługami doradztwa gospodarczego (PwC). Doświadczenia, które zdobył, pomogły mu opracować pomysł zupełnie nowej formy finansowania dla osób prowadzących działalność gospodarczą.

Do swojego projektu przekonał grupę inwestorów – polskich przedsiębiorców, którzy poszukiwali alternatywnych sposobów lokowania środków, a jednocześnie – czuli misję wspierania mikroprzedsiębiorstw.

W ten sposób, zgodnie z hasłem “przedsiębiorcy przedsiębiorcom” – powstał Kredytmarket, pierwsza na rynku, całkowicie niezależna od banków, platforma do udzielania kredytów online, bez żadnej dokumentacji papierowej.

Mikroprzedsiębiorcy nie muszą już wybierać pomiędzy czasochłonnymi procedurami w bankach, a chwilówkami na wysoki procent. Kredytmarket zmienił reguły gry – teraz prowadząc jednoosobową działalność gospodarczą można uzyskać finansowanie po ludzku.

 

Kredytmarket jest również wystawcą oraz partnerem konferencji.


Chcesz pokazać swoją firmę? Zostań wystawcą

Szukasz rozwiązań dla swojej firmy? Odwiedź targi

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

Zobacz również

Wprowadź w życie swoją wizję #DZIAŁAJONLINE

'merce - hybrydowa platforma e-commerce! Z myślą o firmach, które planują przeniesienie swojej sprzedaży B2B do internetu, przygotowaliśmy bezpłatny poradnik…

Porównanie produktów i usług dla e-commerce - część II

Chcemy Wam przybliżyć działalność naszych wystawców przed targami eTradeShow. Jakie produkty i usługi oferują? Jak planują rozwój swoich produktów?  …

Kredytmarket partnerem konferencji eTradeShow!

Kredytmarket dołącza do #eTradeShow i zostaje partnerem konferencji! Kredytmarket udziela działalnościom gospodarczym kredytów na rozwój biznesu. Firma powstała w grudniu…