Ostatnie stoiska wystawiennicze! Zostań wystawcą

Kup bilet

Rozwiń swój biznes w innowacyjny sposób. Wybierz eTrade Show

Biznes. Stawianie na rozwój to podstawa innowacyjności. Wybranie go w przestrzeni odpornej na kryzys jest jeszcze mądrzejszym posunięciem. Postaw na eTrade Show, czyli najważniejsze targi e-commerce w Polsce i przekonaj się, jak bardzo zmieni się twoja firma!

eTrade Show to wydarzenie, którego nie może przegapić żaden przedsiębiorca rozwijający swój biznes w przestrzeni e-commerce. Ostatnie miesiące pokazały, jak istotne jest zadbanie o widoczność w internecie. Handel elektroniczny rośnie w siłę. To ostatni moment, by wyróżnić się innowacyjnym podejściem do klienta w sieci. Nasz event w tym pomoże.

Biznes i trendy w branży e-commerce

eTrade Show otwiera na trendy 2021. Wśród najważniejszych zagraniczne media wymieniają między innymi handel głosowy, rozwijającą się rolę chatbotów, odejście od tradycyjnych kanałów b2b, rozbudowane PWA czy budowanie ekoświadomości przedsiębiorców.

Żeby nadążyć za konkurencją, trzeba trzymać rękę na pulsie. Jak to zrobić w branży e-commerce? Najlepsi eksperci w Polsce nauczą tego na bazie rozbudowanych case studies. Jednym z nich będzie Rahim Blak, twórca najbardziej innowacyjnych projektów w świecie e-commerce.

Kogo spotkasz na eTradeShow?

W czasie eventu każdy uczestnik będzie mógł skorzystać nie tylko z nasyconych wiedzą wykładów, ale również z bogatych wydarzeń towarzyszących – między innymi ze strefy wystawienniczej. Wśród firm, które pojawią się na eTradeShow, znajdziesz między innymi Artefakt, Nethansę, Ceneo, Mosico, Furgonetkę, Ask Me, Apifonicę, Credstep, Reach a Blogger, jak również IdoSell. Każda z nich przedstawi, w jaki sposób twój biznes może postawić kolejne kroki w przód w przestrzeni wirtualnej.

Uczestnicy będą mogli skorzystać ze strefy ekspertów. Jest to dedykowana platforma dla branży IT, blogów oraz specjalistów e-handlu, gdzie eksperci będą doradzać w zakresie systemów automatyzacji sprzedaży w omnichannel, implementowaniu koszyków, jak również programowania.

Kolejną atrakcją eventu będzie Business Matching prowadzone przez dedykowaną aplikację targową. Pomoże ona w łączeniu wystawców z odwiedzającymi pod kątem profilu biznesowego.

eTradeShow
Termin: 18 maja 2021
Miejsce: PGE Narodowy, Warszawa

Nie czekaj i zarejestruj się już dziś! Więcej informacji o wydarzeniu i bilety znajdziesz również na stronie internetowej etradeshow.pl.

Wybierz eTrade Show i postaw krok w stronę rozwoju Twojego biznesu!

Rahim Blak i Mosaico Partnerem Strategicznym eTradeShow!

Zachęcamy także do odwiedzenia naszych profili na Facebooku:

eTrade Show

IC events

eTrade Show Team

Zobacz również

PrestaShop dołącza do eTrade Show! Nowy Srebrny Sponsor wydarzenia

Miło nam poinformować, że PrestaShop dołącza do kolejnej edycji eTrade Show jako Srebrny Sponsor! Widzimy się już 18 maja 2021…

Kolejna wielka marka dołącza do eTrade Show! CENEO Sponsorem Generalnym eventu

CENEO to jeden z najpopularniejszych w Polsce serwisów z branży e-commerce. Miło nam poinformować, że dołącza do kolejnej edycji eTrade…

eTrade Awards – potwierdź swoją jakość w branży e-commerce

eTrade Awards to konkurs organizowany w ramach eTrade Show, czyli najbardziej merytorycznego wydarzenia w branży e-commerce. To prestiżowe wyróżnienie, po…