eTradeShow bezpiecznym wydarzeniem. Czytaj więcej

Kup bilet

ROZWIJAJ SWÓJ BIZNES Z DOMU! #GOONLINE

#WSPIERAMYECOMMERCE

Kru.pl, stworzone przez przedsiębiorców dla przedsiębiorców. Oznacza to, że oferują usługę jakiej sami oczekują oraz elastycznie dopasowują się do zmiennych potrzeb biznesu. A potrzeby jakie obserwujemy każdego dnia, zmieniają się w zawrotnym tempie.

To jasna i uczciwa oferta, skupiająca się na dostarczaniu usług hostingowych (serwery WWW, serwery dopasowane pod aplikację WordPress z preinstalowanym oprogramowaniem) oraz utrzymaniu domen, a wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie.

#Hosting Biznes #Hosting WordPress

W KRU.PL dbają o to, aby każdy KLIENT mógł wyjść z niej obronną ręką.
Specjalna oferta została przygotowana z myślą o każdym przedsiębiorcy, który aktualnie musi zmagać się z niejasną sytuacją rynkową.

HOSTING NA OKRES 5 LAT W CENIE 1 ROKU - akcja ma pomóc przetrwać ten trudny okres wszystkim, nawet tym "najmniejszym" przedsiębiorcom!

Znajdź najlepsze rozwiązanie do swojego biznesu!

ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ

https://www.kru.pl/

Zobacz również

Weź udział w Konkursie Deva Group & eTradeShow

Wygraj szkolenie Deva Group! Co musisz zrobić, żeby wziąć udział w konkursie? Wskaż w komentarzu (kliknij TUTAJ) pod postem 5 NIEZBĘDNYCH…

Rahim Blak: Nadchodzi nowy wymiar e-commerce

– Ponad dwa lata temu postawiłem na tokenizację. Wszyscy pytali się, o co chodzi z tymi Pokemonami. Teraz okazuje się,…

Gwałtowny wzrost udziału e-commerce w handlu i stawianie na UX. Trendy w e-commerce 2021

E-commerce to ciągle zmieniająca się branża. Każdego roku pojawia się kilka nowych pomysłów, które mogą pomóc firmie rozwijać się i…