Ostatnie stoiska wystawiennicze! Zostań wystawcą

Kup bilet

eTradeShow to sami najlepsi. Rahim Blak i Mosaico Partnerem Strategicznym eventu!

eTradeShow skupia tylko najlepszych. Tym bardziej miło nam poinformować, że Partnerem Strategicznym targów został lider w pozyskiwaniu kapitału w oparciu o technologię zaufania publicznego, czyli Rahim Blak i Mosaico!

Tokenizacja to rozwinięcie popularnego już equity crowdfundingu, zapewniające cyfrowe prawo własności do papierów wartościowych, jakimi są akcje firmy. Dodatkowo pozwala upłynnić zainwestowany kapitał na giełdzie. Rejestr rozproszony gwarantuje, że nigdy nie zostanie się pozbawionym swojego cyfrowego prawa własności. Ponadto, tokenizacja pozwala na szybkie i proste zebranie, a także upłynnienie kapitału. Token to cyfrowe prawo własności do aktywów, może mieć różne funkcje. Wszystko zależy od koncepcji.

Rahim Blak i Mosaico oferują pomoc w pozyskaniu kapitału w oparciu o technologię zaufania publicznego. Równocześnie demokratyzują dostęp do atrakcyjnych szans na inwestycję i dywersyfikację portfela.

Cieszymy się, że zobaczymy się podczas IV edycji eTradeShow już 18 maja 2021 roku (PGE Narodowy Warszawa). Będzie to najlepsza okazja do spotkania się z partnerami biznesowymi i rozszerzenia sieci kontaktów. Event ten to nie tylko bogata oferta firm, ale przede wszystkim spersonalizowane pod branżę i wymagania rynku wydarzenia towarzyszące, które są idealną okazją do poszerzana i zdobywania wiedzy z zakresu rozwoju oraz prowadzenia biznesu.

eTradeShow
Termin: 18 maja 2021
Miejsce: Biznes Klub, PGE Narodowy Warszawa

Nie czekaj i zarejestruj się już dziś! Więcej informacji o wydarzeniu i bilety znajdziesz na stronie internetowej etradeshow.pl.

Wybierz eTrade Show i postaw krok w stronę rozwoju Twojego biznesu!

Zobacz również

Rahim Blak: Nadchodzi nowy wymiar e-commerce

– Ponad dwa lata temu postawiłem na tokenizację. Wszyscy pytali się, o co chodzi z tymi Pokemonami. Teraz okazuje się,…

Wprowadź w życie swoją wizję #DZIAŁAJONLINE

'merce - hybrydowa platforma e-commerce! Z myślą o firmach, które planują przeniesienie swojej sprzedaży B2B do internetu, przygotowaliśmy bezpłatny poradnik…