Kup bilet

PRZENIEŚ SWÓJ BIZNES DO SWIATA TECHNOLOGII! #ZOSTAŃWDOMU

PLFON to operator telekomunikacyjny specjalizujący się w komunikacji IP. Świadczy usługi VoIP dla Klientów indywidualnych i biznesowych na polskim rynku od 2007 roku. Peoplefone Polska S.A., oferuje rozwiązania VoIP dla firm, które chciałyby skorzystać z funkcjonalności wirtualnej centrali działającej na bazie technologii chmury cyfrowej i Internetu. Połączenie tych elementów daje przewagę nad tradycyjnymi systemami służącymi do obsługi połączeń, obniża koszty funkcjonowania biznesu oferując niższe stawki połączeń międzynarodowych i możliwość korzystania z numeracji zagranicznej.

Zorganizuj spotkanie biznesowe przez telefon i zaoszczędź czas

Prowadź TELEKONFERENCJE ze swoimi dostawcami, współpracownikami oraz klientami, bez względu na to w jakim miejscu aktualnie oni się znajdują! Wybrani uczestnicy, o odpowiedniej godzinie podłączają się do wspólnej rozmowy, dzięki temu mają możliwość komunikować się w taki sposób, jakby spotkali się w jednym pokoju.
W PLFON możesz nadal korzystać ze wszystkich funkcjonalności, nawet jeśli Twoja firma musi pracować z domu.

Przewagą i zaletą telefonii VoIP jest zdecydowanie mobilność. W żaden sposób firma nie jest związana z jednym miejscem, biurowcem, do którego operator dostarcza nam usługę. Niezależnie od lokalizacji możemy skorzystać z tej oferty, gdy mamy zapewniony dostęp do Internetu. Twoja infolinia działa bez zmian, a pracownicy odbierają połączenia przychodzące w swoim domu. Korzystaj nadal z bezpłatnego systemu telekonferencji i zarządzeń schematem polączeń Twojej firmy za pomocą przeglądarki internetowej.

Zadzwoń i #zostańWdomu, a My pomożemy Ci zachować ciągłość Twojej firmy!

-> SPRAWDŹ!

 

Zobacz również

POSTAW NA DOŚWIADCZENIE #DZIAŁAJONLINE

Kompleksowa obsługa logistyczna i magazynowa dla małych i średnich firm od Kimlog. Tylko u nas magazynowanie już od 1 palety…

Wprowadź w życie swoją wizję #DZIAŁAJONLINE

'merce - hybrydowa platforma e-commerce! Z myślą o firmach, które planują przeniesienie swojej sprzedaży B2B do internetu, przygotowaliśmy bezpłatny poradnik…

POZNAJ NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA DLA SWOJEGO BIZNESU! #DZIAŁAJONLINE

TOSEND to firmą, która od 2014 r. tworzy i rozwija system tos, służący do przesyłania e-faktur, tak aby uwolnić ludzi…