Ostatnie stoiska wystawiennicze! Zostań wystawcą

Kup bilet

PrestaShop dołącza do eTrade Show! Nowy Srebrny Sponsor wydarzenia

Miło nam poinformować, że PrestaShop dołącza do kolejnej edycji eTrade Show jako Srebrny Sponsor! Widzimy się już 18 maja 2021 roku w Warszawie!

 

Oprogramowanie PrestaShop oferuje ponad 310 różnych funkcji. Głównie polecane jest małym i średnim sklepom internetowym. Wersja rozszerzona sprawdzi się jednak również w przypadku dużych portali. Prestashop posiada systemy komentarzy, banerów, analizy zamówień, systemy rabatowe, dodatkowej prezentacji wybranych produktów i wiele innych. Pozwala także na pisanie, programowanie i instalowanie dodatkowych zewnętrznych modułów na przykład płatności, porównywarek, systemów śledzenia przesyłek itp. Można także tworzyć indywidualne szablony graficzne, zmieniając w ten sposób domyślny wygląd sklepu.

Większość pytań i problemów związanych z aplikacją jest poruszanych na forum dyskusyjnym projektu. Marce zaufali między innymi Carrefour czy K-Way.

Więcej informacji

Miło nam ogłosić, że PrestaShop zostało Srebrnym Sponsorem naszego eventu!

Cieszymy się, że zobaczymy się podczas IV edycji eTradeShow już 18 maja 2021 roku (PGE Narodowy Warszawa). Będzie to okazja do spotkania się z partnerami biznesowymi po lockdownie. Event ten to nie tylko bogata oferta firm wystawienniczych, ale także spersonalizowane pod branżę i wymagania rynku wydarzenia towarzyszące. Są one idealną okazją zarówno do zdobywania wiedzy z zakresu rozwoju oraz prowadzenia biznesu, jak również do poszerzania bazy kontaktów. Równie merytorycznego wydarzenia nie znajdziesz nigdzie indziej!

eTradeShow
Termin: 18 maja 2021
Miejsce: PGE Narodowy Warszawa

Nie czekaj i zarejestruj się już dziś! Więcej informacji o wydarzeniu i bilety znajdziesz na stronie internetowej etradeshow.pl.

Wybierz eTrade Show i postaw krok w stronę rozwoju Twojego biznesu!

Zobacz również

Cztery sceny, jeszcze więcej informacji i pełnia wiedzy o e-commerce. Czas na eTrade Show

15 września Warszawa stanie się centrum krajowego dialogu na temat e-commerce. To właśnie tego dnia najwięksi eksperci z branży podczas…

Dlaczego open source sprawdza się w e-commerce?

Warszawa, 29 czerwca 2021 – W 2020 roku z GitHub, serwisu udostępniającego darmowy hosting oprogramowania open source, korzystało na świecie…

Złotym sponsor na pokładzie eTrade Show! EDISON dołącza do wydarzenia

Miło nam poinformować, że złotym sponsorem eTrade Show została firma EDISON. Zajmuje się ona elektroniczną wymianą danych. EDISON to przedsiębiorstwo…