Igor Czajkowski

Pionier polskiego e-commerce. W latach 1999-2012 prowadził własny, rowerowy sklep internetowy, który szybko stał się liderem w tej branży. Jako jeden z pierwszych w polskim e-commerce prowadzał w życie ideę omnichannel, dropshippingu i integracji z magazynami dostawców.

Kierował działem badań i rozwoju w międzynarodowej korporacji, ale ma też za sobą również startupowe doświadczenie przy wprowadzaniu nowego webowego narzędzia na polski rynek. Obecnie wraz zespołem i w oparciu o platformę 2ClickShop, tworzy rozwiązania e-commerce B2C i B2B nowej generacji.

Igor wygłosi prelekcje: E-commerce B2B dokąd zmierzasz?

Platformy B2B, wdrażane są w coraz większej liczbie firm, a ich możliwości, funkcje i moduły są stale rozbudowywane. Powodem zwiększonego popytu na systemy B2B, jest automatyzacja pracy a tym samym oszczędność czasu i zasobów w firmie.

Jak więc stworzyć system, który będzie odpowiadał na potrzeby klientów B2B? Jak systemy B2B mogą automatyzować pracę? Jakie są wyróżniki i możliwości systemów e-commerce B2B nowej generacji? Na te wszystkie pytania, poparte case studies, znajdziesz odpowiedź na prezentacji "E-commerce B2B dokąd zmierzasz?"


Chcesz pokazać swoją firmę? Zostań wystawcą

Szukasz rozwiązań dla swojej firmy? Odwiedź targi

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

 

Newsletter

Powiadomimy Cię o wszelkich nowościach związanych z targami