Kup bilet

IdoSell Shop

Bezpieczny system, dla profesjonalnych sklepów internetowych. Obsługujemy kompleksowo tysiące firm w Polsce i na świecie.

W IdoSell Shop zapewniamy kompleksowe rozwiązanie do sprzedaży, które w standardzie zawiera m.in. omnichannel, WMS, wiele funkcji ERP, sprzedaż hurtową, setki integracji oraz otwarte API do integrowania własnych rozwiązań. Zapewniamy swobodne skalowanie biznesu, nieograniczone wsparcie techniczne, łatwość pozyskania ruchu na strony sklepu i możliwość realizowania nawet kilku tysięcy zamówień dziennie.
Łączymy najnowocześniejsze technologie, stały rozwój i indywidualną obsługę, realizując w ten sposób potrzeby naszych Klientów. Skutecznie pomagamy naszym Klientom zwiększyć ruch na ich stronach internetowych i sprzedaż poprzez trafną i szybką obsługę, przyczyniając się tym samym do rozwoju ich biznesu.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wsłuchiwaniu się w potrzeby Klientów żyjemy z nimi w twórczej symbiozie. Nieustannie rozwijamy nasze rozwiązania, tworząc nowe i wygodne alternatywy dla tych starych i nieefektywnych. Stawia to naszych Klientów i nas zawsze o krok przed konkurencją. Jesteśmy dynamicznym Zespołem, który nie boi się wyzwań i sam kreuję trendy w branży e-handlu.
Osobiste zaangażowanie i profesjonalizm w dostarczaniu naszych usług jest źródłem wysokiej satysfakcji naszych Klientów.

Wspierając ich sukcesy, koncentrujemy się na zapewnieniu kompleksowych, a zarazem unikatowych rozwiązań. Każde wyzwanie stawiane zarówno przez branże, jak i Klientów traktujemy jako krok przybliżający nas do doskonałości.

Potwierdzeniem słuszności naszych działań i wartości, w które wierzymy jest spektakularna dynamika wzrostu na rynku e-commerce.