Kup bilet

cyber_folks

Jesteśmy bitami. Jesteśmy serwerem, PHP’em, SQL’em. Jesteśmy kodem Twojej strony, ustawieniami Twojej kampanii i plikami konfiguracyjnymi na serwerze. Jesteśmy strażnikiem zatrzymującym spam w skrzynce mailowej. Procesorem. Wydajnością. Wykresem. Liczbą. Antywirusem i zaporą ogniową przed wrogimi żądaniami, kierowanymi do Twojej strony. Bitami na łączach. Podwójnym zasilaniem. Jesteśmy wynikiem w PageSpeedzie i współczynnikiem konwersji na Twojej stronie. Wysoką pozycją w wynikach Google i kliknięciem w Twoją reklamę.

Jesteśmy technologią.
Jesteśmy CYBER.

Jesteśmy częścią społeczności. Przedsiębiorców. Ekomersiaków. Deweloperów. Blogerów. Fanów WordPress’a i ewangelistów Presty, niestrudzonych poszukiwaczy konwersji i tych, którzy po prostu chcą mieć swoją stronę, bloga lub sklep. Kochamy Cię wspierać w wykorzystaniu potencjału internetu.

Jesteśmy pasjonatem, który z wypiekami na twarzy opowie Ci, jak najszybciej zainstalować WordPress’a, a potem pomoże Ci go skonfigurować tak, żeby otwierał się zanim zdążysz mrugnąć okiem. Kumplem, który wysłucha Cię, doradzi, pomoże i ogarnie tak, żebyś mógł skupić się na Tym, co sam kochasz. Uśmiechem na webinarze, piwem na afterze po branżowej konferencji, dobrą radą na czacie, troską o Twoją obecność w sieci. Jesteśmy wsparciem każdej strony. Z każdej strony. Ludźmi, którzy pomagają Ci ogarniać internety.
Jesteśmy wsparciem.
Jesteśmy FOLKS.