Ostatnie stoiska wystawiennicze! Zostań wystawcą

Kup bilet

Pozwolenie na organizację Targów

TO JUŻ OFICJALNE. Od 6 CZERWCA POZWOLENIE NA ORGANIZACJĘ TARGÓW, KONGRESÓW I KONFERENCJI. POLSKI RZĄD WYDAŁ ROZPORZĄDZENIE.

 

Jak wynika z rozporządzenia w Dzienniku Ustaw wydanego przez Radę Ministrów w dniu 29 maja Zgodnie z ustawą z dnia 6 marca 2018 r. – Prawo przedsiębiorców (Dz. U. z 2019 r. poz. 1292 i 1495 oraz z 2020 r. poz. podmioty działalności związane z organizacją, promocją lub zarządzaniem imprezami, takimi jak targi, wystawy, kongresy, konferencje, spotkania mogą odbywać się w nowym reżimie sanitarnym.

Potwierdzamy, że najbliższa edycja targów eTrade Show odbędzie się 10 września 2020!

Pełna treść ROZPORZĄDZANIA RADY MINISTRÓW z 29.05.2020

 

Organizatorzy targów, które odbywają się dwa razy w roku na PGE Narodowym w Warszawie intensywnie przygotowują się do 3 edycji wydarzenia. Cieszy fakt, że wiele firm zaplanowało swój udział w roli wystawców i odwiedzających wcześniej, gdyż będzie to pierwsza impreza branżowa w tym roku i pierwsza okazja do spotkania się z partnerami biznesowymi.
eTrade Show to nie tylko bogata oferta firm wystawienniczych, ale przede wszystkim spersonalizowane pod branżę i wymagania rynku wydarzenia towarzyszące, które są idealną okazją do poszerzana i zdobywania wiedzy z zakresu rozwoju oraz prowadzenia biznesu.  Konferencje edukacyjne prowadzone przez najlepszych mówców i specjalistów w Polsce z zakresu reklamy w e-commerce, czynnikach sukcesu e- handlu, integracji sprzedaży stacjonarnej z internetową i kierunku w e-commerce, sposobów jak skutecznie prowadzić sklep internetowy,  jak kontaktować się z klientami i sposoby pozwalające w prosty sposób zwiększyć ilość zamówień, przeznaczone są dla każdego kto prowadzi biznes lub stawia w nim pierwsze kroki. To także sprecyzowana informacja dotycząca zmian oczekiwań rynku oraz wyzwań, z jakimi musi się mierzyć przedsiębiorca.
ZNANE MARKI POTWIERDZIŁY JUŻ SWÓJ UDZIAŁ W TARGACH eTrade SHOW

Targi eTrade Show będą pierwszą imprezą branżową, na której przedstawiciele branży ecommerce będą mogli zrobić przegląd aktualnych trendów i rozeznać się na rynku po okresie pandemii. Srebrnym Sponsorem i wystawcą targów jest firma Zaufane.pl. Na targach będziemy mieli okazje zapoznać się z ofertą produktów i usług blisko 80 firm oferujących najlepsze rozwiązania dla e-biznesów.

Wśród wydarzeń towarzyszących targów eTrade Show 2020 znajdą się AŻ 3 SCENY Konferencyjne, na których podczas wykładów i praktycznych case study, Prelegenci zabiorą Was w podróż po Customer Journey.

Czym jest, jak znaleźć najprostsze rozwiązania, jak zbudować skuteczną strategię, jak analizować zgromadzone informacje, jak stworzyć mapę Customer Journey, czym jest Customer Experience- jednym słowem najnowsze trendy branżowe związane z e-handlem w ciągu jednego dnia!
Po zniesieniu wszystkich ograniczeń firmy, które nie podejmowały żadnych działań w czasie kryzysu wystartują z podwojoną siłą, być może agresywnie, aby za wszelką cenę pozyskać klientów. Takie zachowanie może zadziałać na niekorzyść marki i odstraszyć nie tylko nowych klientów, ale także stałych.  W zupełnie innej sytuacji znajdą się właściciele firm, którzy aktywnie kreowali wizerunek firmy przez cały okres ,,przestoju’’.  Gdy kryzys się skończy warto abyś miał przygotowany plan odzyskania klientów i wyprzedził  w ten sposób konkurencję która dopiero będzie się zastanawia co dalej.

Zarezerwuj stoisko na targach eTrade Show i skorzystaj z porad naszych ekspertów by zaplanować Twoją promocję na II połowę roku!

Dołącz do liderów branży już dziś jak dziesiątki firm, które już są z nami!

Zobacz również

Cztery sceny, jeszcze więcej informacji i pełnia wiedzy o e-commerce. Czas na eTrade Show

15 września Warszawa stanie się centrum krajowego dialogu na temat e-commerce. To właśnie tego dnia najwięksi eksperci z branży podczas…

Dlaczego open source sprawdza się w e-commerce?

Warszawa, 29 czerwca 2021 – W 2020 roku z GitHub, serwisu udostępniającego darmowy hosting oprogramowania open source, korzystało na świecie…

Jak zapewnić bezpieczeństwo e-commerce?

E-commerce w Polsce przeżywa „boom”, którego wcześniej nie było. Pandemia wymusiła wprowadzenie zmian, które bez tego bodźca zajęłyby kilka lat.…