Kup bilet

POZNAJ NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA DLA SWOJEGO BIZNESU! #DZIAŁAJONLINE

TOSEND to firmą, która od 2014 r. tworzy i rozwija system tos, służący do przesyłania e-faktur, tak aby uwolnić ludzi od obowiązków związanych z obsługą papierowych faktur. System działa tak, aby za każdym razem, gdy dokonujemy zakupu nie otrzymywać papierowej faktury, lecz aby dane z faktury w postaci pliku cyfrowego trafiły prosto do systemu księgowego. Aby zrealizować ten plan powstał zespół księgowych, prawników i programistów, ludzi z doświadczeniem i pasją. Obecnie rozwijają system tos sprawiając, że prowadzenie biznesu jest łatwiejsze.

Najważniejszą funkcją systemu TOS jest automatyzacja przesyłu e-faktur.

Czas rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19 wymaga od nas zmiany modelu postępowania, przeniesienia pewnych działań do tzw. chmury. Odpowiedzią na takie zapotrzebowanie jest system tos, który służy do:

• przesyłania e-faktur, między firmami, tak aby uwolnić ludzi od uciążliwych obowiązków związanych z obsługą papierowych faktur,
• to posiadanie wszystkich faktur w jednym miejscu zarządzanie nimi– bez wychodzenia z domu,
• to automatyzacja procesu wystawiania, wysyłania i odbierania e-faktur- wszystko dzieje się wewnątrz systemu, sprzedawca po wypełnieniu formularza e-faktury wystawia i jednocześnie wysyła e-fakturę do swojego odbiorcy - bez konieczności ich drukowania czy generowania pliku pdf i wysyłania ich mailem. Natomiast odbiorca nie otrzymuje już papierowej faktury, ale e-fakturę w tos, którą może zaakceptować, nawet w telefonie, na udostępnionej aplikacji mobilnej (Android, iOS).

Dostęp do e-faktury uzyskuje także księgowy. Likwidowany jest w ten sposób problem odbierania papierowych faktur i dostarczania do działów księgowych czy biur rachunkowych.

Dodatkowo firmy znajdą w TOS:

• narzędzia do prowadzenia swojej księgowości: możliwość wystawiania i odbierania faktur,
• możliwość prowadzenia Podatkowej Książki Przychodów i Rozchodów (KPiR), rejestrów VAT, JPK itp.
• Możliwość tworzenia baz kontrahentów, raporty oraz korzystać z bazy aktów prawnych.

Wszelkie faktury elektroniczne (wysłane i otrzymane) zapisują się w aplikacji w tzw. chmurze, dzięki czemu e-faktury są dostępne z każdego komputera lub urządzenia mobilnego. Pozwala to na wgląd w e-faktury 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, bez wychodzenia z domu!

Bardzo ważną zaletą systemu TOS jest API, które umożliwi integrację z innymi systemami. Masowy wystawca nie musi zmieniać swojego systemu do fakturowania, tylko dzięki połączeniu, system tos stanie się bezpiecznym i niezawodnym kanałem komunikacji od wystawcy do odbiorcy faktury.

ZARZĄDZAJ SWOIM BIZNESEM NIE WYCHODZĄC Z DOMU -> https://www.tosend.pl/pl

 

Zobacz również

Już ponad 65% powierzchni wystawienniczej na eTrade Show 2020 sprzedane!

Strefa wystawiennicza podczas eTrade Show 2020 - Targów i konferencji e-commerce –  to przestrzeń, gdzie swoje rozwiązania i aktualną ofertę…

IT & MARKETING SOLUTION #DZIAŁAJONLINE

Vintal IT & Marketing Solutions to zgrany zespół z 8 letnim doświadczeniem, tworzymy projekty wysokiej jakości, potrafiące sprostać oczekiwaniom klientów…

SPRZEDAWAJ ONLINE #ZOSTAŃWDOMU

Chcesz szybko przenieść swój biznes do internetu? 5 minut wystarczy! ➡️ Zacznij sprzedawać swoje produkty i usługi w internecie z…