Ostatnie stoiska wystawiennicze! Zostań wystawcą

Kup bilet

POZNAJ NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA DLA SWOJEGO BIZNESU! #DZIAŁAJONLINE

TOSEND to firmą, która od 2014 r. tworzy i rozwija system tos, służący do przesyłania e-faktur, tak aby uwolnić ludzi od obowiązków związanych z obsługą papierowych faktur. System działa tak, aby za każdym razem, gdy dokonujemy zakupu nie otrzymywać papierowej faktury, lecz aby dane z faktury w postaci pliku cyfrowego trafiły prosto do systemu księgowego. Aby zrealizować ten plan powstał zespół księgowych, prawników i programistów, ludzi z doświadczeniem i pasją. Obecnie rozwijają system tos sprawiając, że prowadzenie biznesu jest łatwiejsze.

Najważniejszą funkcją systemu TOS jest automatyzacja przesyłu e-faktur.

Czas rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19 wymaga od nas zmiany modelu postępowania, przeniesienia pewnych działań do tzw. chmury. Odpowiedzią na takie zapotrzebowanie jest system tos, który służy do:

• przesyłania e-faktur, między firmami, tak aby uwolnić ludzi od uciążliwych obowiązków związanych z obsługą papierowych faktur,
• to posiadanie wszystkich faktur w jednym miejscu zarządzanie nimi– bez wychodzenia z domu,
• to automatyzacja procesu wystawiania, wysyłania i odbierania e-faktur- wszystko dzieje się wewnątrz systemu, sprzedawca po wypełnieniu formularza e-faktury wystawia i jednocześnie wysyła e-fakturę do swojego odbiorcy - bez konieczności ich drukowania czy generowania pliku pdf i wysyłania ich mailem. Natomiast odbiorca nie otrzymuje już papierowej faktury, ale e-fakturę w tos, którą może zaakceptować, nawet w telefonie, na udostępnionej aplikacji mobilnej (Android, iOS).

Dostęp do e-faktury uzyskuje także księgowy. Likwidowany jest w ten sposób problem odbierania papierowych faktur i dostarczania do działów księgowych czy biur rachunkowych.

Dodatkowo firmy znajdą w TOS:

• narzędzia do prowadzenia swojej księgowości: możliwość wystawiania i odbierania faktur,
• możliwość prowadzenia Podatkowej Książki Przychodów i Rozchodów (KPiR), rejestrów VAT, JPK itp.
• Możliwość tworzenia baz kontrahentów, raporty oraz korzystać z bazy aktów prawnych.

Wszelkie faktury elektroniczne (wysłane i otrzymane) zapisują się w aplikacji w tzw. chmurze, dzięki czemu e-faktury są dostępne z każdego komputera lub urządzenia mobilnego. Pozwala to na wgląd w e-faktury 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, bez wychodzenia z domu!

Bardzo ważną zaletą systemu TOS jest API, które umożliwi integrację z innymi systemami. Masowy wystawca nie musi zmieniać swojego systemu do fakturowania, tylko dzięki połączeniu, system tos stanie się bezpiecznym i niezawodnym kanałem komunikacji od wystawcy do odbiorcy faktury.

ZARZĄDZAJ SWOIM BIZNESEM NIE WYCHODZĄC Z DOMU -> https://www.tosend.pl/pl

 

Zobacz również

Cztery sceny, jeszcze więcej informacji i pełnia wiedzy o e-commerce. Czas na eTrade Show

15 września Warszawa stanie się centrum krajowego dialogu na temat e-commerce. To właśnie tego dnia najwięksi eksperci z branży podczas…

Dlaczego open source sprawdza się w e-commerce?

Warszawa, 29 czerwca 2021 – W 2020 roku z GitHub, serwisu udostępniającego darmowy hosting oprogramowania open source, korzystało na świecie…

Jak zapewnić bezpieczeństwo e-commerce?

E-commerce w Polsce przeżywa „boom”, którego wcześniej nie było. Pandemia wymusiła wprowadzenie zmian, które bez tego bodźca zajęłyby kilka lat.…