eTradeShow bezpiecznym wydarzeniem. Czytaj więcej

Kup bilet

POSTAW NA ECOMMERCE I #ZOSTAŃWDOMU

ORBA to uznany i nagradzany Polski software house specjalizujący się w eCommerce. Największe doświadczenie posiada w Magento 2 (ponad 100 tys. przepracowanych godzin, choć obecnie rozwija silne kompetencje w zakresie Shopware, Sales Force i Big Commerce, dzięki wsparciu Grupy Lingaro, do której dołączył w 2018 roku. Dzięki biurom w USA i na Filipinach oferuje prawdziwą obsługę 24 godzinną. Wśród zadowolonych klientów są m.in. firmy z listy Global Fortune 500.

Firma ORBA od 10 lat działa w branży e-handlu i na bazie dotychczasowych doświadczeń oraz w bezpośredniej reakcji na obecny kryzys przygotowała ofertę ratunkową dla tych firm, które jeszcze nie mają sklepu internetowego:

• wdrożenie do rozpoczęcia sprzedaży w Internecie jest możliwe w tydzień i służy temu autorskie rozwiązanie Rapido, które bazuje na najbardziej rozbudowanej platformie eCommerce, jakim jest Magento 2. Głównym celem projektu Rapido jest jak najszybsze udostępnienie platformy do sprzedaży online wraz z katalogiem produktów – jest to pierwsza faza projektu, który oczywiście może być później dalej rozwijany.

W swojej ofercie posiada:

• E-commerce B2B
• E-commerce B2C
• Integracje ERP
• UX i analityka
• Dedykowane aplikacje

#GOONLINE I ZAPOZNAJ SIĘ ZE SZCZEGÓŁOWĄ OFERTĄ ORBA -> https://orba.pl/

 

Zobacz również

Weź udział w Konkursie Deva Group & eTradeShow

Wygraj szkolenie Deva Group! Co musisz zrobić, żeby wziąć udział w konkursie? Wskaż w komentarzu (kliknij TUTAJ) pod postem 5 NIEZBĘDNYCH…

Rahim Blak: Nadchodzi nowy wymiar e-commerce

– Ponad dwa lata temu postawiłem na tokenizację. Wszyscy pytali się, o co chodzi z tymi Pokemonami. Teraz okazuje się,…

Gwałtowny wzrost udziału e-commerce w handlu i stawianie na UX. Trendy w e-commerce 2021

E-commerce to ciągle zmieniająca się branża. Każdego roku pojawia się kilka nowych pomysłów, które mogą pomóc firmie rozwijać się i…