eTradeShow bezpiecznym wydarzeniem. Czytaj więcej

Kup bilet

Poczta Polska partnerem eTradeShow!

Poczta Polska S.A. – solidny partner na rynku eCommerce, dołącza do grona wystawców eTradeShow oraz zostaje partnerem wydarzenia.

 

Poczta Polska posiada dostosowaną do obsługi rynku eCommerce najbardziej rozbudowaną, obejmującą cały kraj, infrastrukturę logistyczną, która funkcjonuje stabilnie, niezależnie od sezonowości branży.

 

Do dyspozycji eSprzedawców i eKupujących oddajemy ponad 11 600 punktów - największą w Polsce sieć odbioru zakupów online: placówki pocztowe, automaty w placówkach i w marketach Biedronka, sklepy Żabka, stacje paliw Orlen i kioski Ruch. Odbiór w Punkcie to maksymalnie dopasowana do potrzeb i stylu życia Klientów sieć punktów, w których można wygodnie odebrać przesyłkę.

Świadczymy również dostawy kurierskie pod wskazany adres z szerokim wachlarzem usług dodatkowych, odpowiadający na zróżnicowane potrzeby rynku. Wspieramy eBiznes w zakresie realizacji dostaw przesyłek paletowych i zagranicznych.

Oferta Poczty Polskiej to również eSklep z bogatym asortymentem produktów do pakowania.

Logistyka powierzona Poczcie Polskiej pozwala Przedsiębiorcy na skoncentrowanie się na sprzedaży, promocji i strategii rozwoju.

 

Poczta Polska SA

Tel.: 22 6565700
marketing@poczta-polska.pl
poczta.polska.pl

Poczta Polska SA
00-940 Warszawa
ul. Rodziny Hiszpańskich 8


Chcesz pokazać swoją firmę? Zostań wystawcą

Szukasz rozwiązań dla swojej firmy? Odwiedź targi

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

Zobacz również

Wprowadź w życie swoją wizję #DZIAŁAJONLINE

'merce - hybrydowa platforma e-commerce! Z myślą o firmach, które planują przeniesienie swojej sprzedaży B2B do internetu, przygotowaliśmy bezpłatny poradnik…

UTRZYMAJ SWÓJ BIZNES W RUCHU! #wspieramyecommerce

EMKA Michał Wyrzykowski-Kuć Usługi logistyczne z zakresu magazynowania, transportu, wysyłki i usług pokrewnych, tj. kompletację (konfekcjonowanie, pakowanie) oraz czynności uszlachetniające…

Automatyzacja i uproszczenia to budowanie przewagi w sektorze e-commerce

Działasz na rynku sprzedaży internetowej a ilość obowiązków związanych z obsługą klienta ciągle rośnie? Zajmujesz się sprawami, które można zlecić…