eTradeShow bezpiecznym wydarzeniem. Czytaj więcej

Kup bilet

Praca zdalna – z Peoplefone Polska S.A. to całkiem proste

Wiele firm zamyka swoje biura i decyduje się na pracę zdalną ze względu na zagrożenie spowodowane koronawirusem. Spotkania biznesowe przenoszą się do świata technologii.

W PLFON możesz nadal korzystać ze wszystkich funkcjonalności, nawet jeśli Twoja firma musi pracować z domu. Przewagą i zaletą telefonii VoIP jest zdecydowanie mobilność. W żaden sposób firma nie jest związana z jednym miejscem, biurowcem, do którego operator dostarcza nam usługę. Niezależnie od lokalizacji możemy skorzystać z tej oferty, gdy mamy zapewniony dostęp do Internetu.

Zapewnij ciągłość działań

Aby zachować ciągłość działań prowadzonych za pomocą numerów stacjonarnych przypisanych w Twojej firmie, wystarczy, że zapewnisz swoim pracownikom komputer z dostępem do Internetu. Po zainstalowaniu aplikacji na komputer lub telefon/smartfon pracownicy mogą działać tak jakbyście pracowali z biura. Twoja infolinia działa bez zmian, a pracownicy odbierają połączenia przychodzące w swoim domu. Faksy spływają na właściwy adres e-mail, a dzwoniąc do Klientów z aplikacji prezentujesz się numerem firmowym. Całym schematem połączeń i przekierowań zarządzasz za pomocą przeglądarki internetowej. Logując się do swojego konta www – w jednej chwili ustawiasz przekierowania na numery komórkowe, czy wprowadzasz zmiany w zakresie działania infolinii.

Bezpłatny system telekonferencji

W ramach usługi otrzymujesz również funkcjonalność bezpłatnego systemu telekonferencji – za pomocą słuchawki telefonu możesz zgromadzić w jednym czasie wielu uczestników, niezależnie od miejsca w którym się aktualnie znajdują. Wdzwaniając się pod numer 222 610 444, możesz przeprowadzić wielostronną rozmowę ze swoimi kontrahentami w jednym czasie. Usługa jest dostępna dla operatorów wszystkich sieci. Koszt połączenia jest zgodny z cennikiem operatora. W ramach sieci połączenie z numerem 222 610 444 jest bezpłatne.

Działania międzynarodowe

Peoplefone Polska S.A. oferuje Ci możliwość korzystania z numeracji zagranicznej. Jest to doskonałe narzędzie, w zakresie sprzedaży międzynarodowej. Przyjmijmy, że świadczysz usługi i sprzedajesz towary na terenie kilku krajów: Rosja, Estonia, Ukraina, Wielka Brytania oraz Stany Zjednoczone, a twoja firma znajduję się w Polsce. W takim przypadku warto wyposażyć się w numery geograficzne z tych krajów. Należy dać klientom np.: w Wielkiej Brytanii możliwość dzwonienia na infolinię z numerem angielskim. To pozwoli ograniczyć koszty w zakresie wydatków telekomunikacyjnych. Reasumując, pracownik Twojej firmy w biurze w Warszawie, będzie mógł dzwonić z takiego numeru, jakby używał telefonu stacjonarnego w Wielkiej Brytanii, Niemczech czy Litwie i na odwrót.

Zbuduj lojalność firmy

Oferując swoim potencjalnym kontrahentom numer telefonu z ich kraju ułatwisz im kontakt, a oni będą taryfikowani według stawek lokalnych. Co finalnie doprowadzi w Twojej firmie do polepszenia wskaźnika dodzwanialności i zwiększenia skuteczności działań prowadzonych za pomocą słuchawki telefonu. Posiadając do kontaktu numery zagraniczne, budujesz lojalność firmy u zagranicznych kontrahentów oraz zwiększasz prestiż swojej firmy.

Po więcej szczegółów zapraszamy pod numerem Infolinii: 222 610 610. Zachęcamy również do odwiedzania strony operatora www.plfon.pl

Zadzwoń i #zostańWdomu, a My pomożemy Ci zachować ciągłość Twojej firmy.

Zobacz również

Weź udział w Konkursie Deva Group & eTradeShow

Wygraj szkolenie Deva Group! Co musisz zrobić, żeby wziąć udział w konkursie? Wskaż w komentarzu (kliknij TUTAJ) pod postem 5 NIEZBĘDNYCH…

Rahim Blak: Nadchodzi nowy wymiar e-commerce

– Ponad dwa lata temu postawiłem na tokenizację. Wszyscy pytali się, o co chodzi z tymi Pokemonami. Teraz okazuje się,…

Gwałtowny wzrost udziału e-commerce w handlu i stawianie na UX. Trendy w e-commerce 2021

E-commerce to ciągle zmieniająca się branża. Każdego roku pojawia się kilka nowych pomysłów, które mogą pomóc firmie rozwijać się i…