eTradeShow bezpiecznym wydarzeniem. Czytaj więcej

Kup bilet

Opakomat na eTradeShow!

Opakomat zostaje partnerem konferencji i dołącza do grona wystawców.

 

Firma Opakomat powstała z myślą, by pomóc wszystkim zautomatyzować, usprawnić i zoptymalizować proces pakowania. Pomagamy w doborze maszyn do automatycznej produkcji opakowań oraz tektury. Stawiamy na nowoczesność, innowacje, poprawę produktywności i konkurencyjności naszych Klientów. Na bazie ich zadowolenia i poziomu osiąganych oszczędności budujemy i rozwijamy naszą firmę.

Od 2005 roku współpracujemy z najlepszymi, zaufanymi europejskimi partnerami. Korzystamy z doświadczeń, które zrewolucjonizowały procesy pakowania w wielu firmach w całej Europie. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem firm: PANOTEC, MONOWELL, EMBALITEC. Nasze usługi i ofertę kierujemy do wszystkich tych, którzy poszukują i badają nowe możliwości rozwoju swoich przedsiębiorstw. Przede wszystkim oszczędzają z nami: sklepy internetowe, producenci mebli, grzejników, kabin prysznicowych, osłon przeciwsłonecznych, profili aluminiowych.

www.opakomat.pl

biuro@opakomat.pl
#tektura #maszynydoprodukcjiopakowań #kartony #opakowania #pudła #zapakuj #e-commers #Opakuj #opakomat

Zobacz również

Wprowadź w życie swoją wizję #DZIAŁAJONLINE

'merce - hybrydowa platforma e-commerce! Z myślą o firmach, które planują przeniesienie swojej sprzedaży B2B do internetu, przygotowaliśmy bezpłatny poradnik…