Portal Wiadomości Spożywcze jest zawsze blisko najważniejszych wydarzeń związanych z branżą e-commerce

Miło nam poinformować, że portal wiadomoscispozywcze.pl objął swoim medialnym patronatem eTrade Show, najdynamiczniej rozwijające się targi skierowane do sektora e-commerce w Polsce.

Wiadomości Spożywcze to centrum wiedzy i aktualnych informacji o branży spożywczej, ale także pobudzające dyskusję kanały social media oraz branżowy kanał na YouTube SpożywczaTV. Nowoczesny portal informacyjny skierowany jest do uczestników branży FMCG i handlu oraz szerokiego grona konsumentów.

Zachęcamy do śledzenia witryn naszego partnera:

eTrade Show pod patronatem medialnym Wiadomości Spożywczych

Marzec będzie miesiącem integracji w branży e-commerce. Targi eTrade Show odbędą się w dniach 02-04 marca 2023 roku. Wydarzenie jest skierowane do właścicieli sklepów internetowych i osób odpowiedzialnych za ich rozwój, przedstawicieli branży e-commerce, a także właścicieli sklepów tradycyjnych.

Na to wyjątkowe wydarzenie skierowane do branży e-commerce składa się konferencja eTrade – będąca merytoryczną platformą służącą wymianie poglądów na temat zarządzania, marketingu i sprzedaży w branży e-commerce oraz część targowa dająca przestrzeń do nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Warto zapisać tą datę w swoim kalendarzu już dzisiaj!