International Center Of Events i Ptak Warsaw Expołączą siły!

Jedną z najważniejszych zasad biznesu jest to, że kto stoi w miejscu, ten się cofa. Właśnie dlatego z wielką radością informujemy, że Targi eTrade Show robią kolejny krok w dynamizacji działań i łączą siły z PTAK WARSAW EXPO, czyli właścicielem hal targowych w Nadarzynie.

Celem fuzji jest rozwój branży ecommerce w wymiarze krajowym i międzynarodowym poprzez wykorzystanie wszystkich atutów i ogromnego potencjału, który dają infrastruktura i rozwiązania technologiczne gwarantowane przez PTAK WARSAW EXPO.

Połączenie największych atutów obu podmiotów to stworzenie wydarzenia, którego jeszcze w Europie nie było. Zespół eTrade Show odpowiadać będzie za stronę promocyjną i handlową. Wsparcie techniczne i infrastrukturalne event zyska dzięki grupie PWE.
Nasz wspólny cel to dynamiczny rozwój branży ecommerce i jeszcze większa integracja środowiska biznesowego. Dzięki połączeniu eTrade Show z PTAK WARSAW EXPO propagowanie wiedzy z zakresu ecommerce, promocja branży w każdej postaci, a także edukacja w tym kontekście wejdzie na jeszcze wyższy poziom.
Jesteśmy pewni, że wspólne działanie zespoi branżę ecommerce, pobudzi koniunkturę, a eTrade Show będzie dzięki niemu rozpoznawalne w całej Europie. Razem będziemy mocniejsi!