eTradeShow bezpiecznym wydarzeniem. Czytaj więcej

Kup bilet

Najlepsi dołączają do eTradeShow. Frisbo złotym sponsorem

eTradeShow skupia tylko najlepszych. Tym bardziej miło nam poinformować, że złotym sponsorem targów został lider w oferowaniu nowoczesnych usług logistycznych dla e-commerce, czyli Frisbo!

E-commerce to sektor, który ceni sobie innowacje i świetną organizację. Zyskuje przewagę tym, że jest dostępny zawsze wtedy, kiedy potrzebuje go klient. Nie istnieją dla niego mury i ograniczenia, za to najbardziej liczy się szybkość i bezpieczeństwo przechowywania towaru. Te wartości ceni sobie Frisbo – lider w oferowaniu nowoczesnych usług logistycznych dla e-commerce.

Oferuje on najlepsze magazyny i najniższe stawki za wysyłkę, a wszystko to zsynchronizowane pod jednym dashboardem dla wygody klienta. System usprawnia odbiór towaru i zapewnia bezpieczne jego przechowywanie na terenie pięciu państw Europy. W momencie gdy produkt jest sprzedany, wykwalifikowani pracownicy go pakują i podpowiadają optymalnego przewoźnika i cenę. To rozwiązanie umożliwia ekspansję sprzedażową na rynki ościenne, ułatwia rozwijanie przedsiębiorstw i skutkuje zdobyciem przewagi nad konkurencją.

Cieszymy się, że zobaczymy się podczas III edycji eTradeShow już 10 września 2020 roku (PGE Narodowy Warszawa). Będzie to pierwsza okazja do spotkania się z partnerami biznesowymi po lockdownie. Event ten to nie tylko bogata oferta firm wystawienniczych, ale przede wszystkim spersonalizowane pod branżę i wymagania rynku wydarzenia towarzyszące, które są idealną okazją do poszerzana i zdobywania wiedzy z zakresu rozwoju oraz prowadzenia biznesu.

eTradeShow
Termin: 10 września 2020
Miejsce: PGE Narodowy Warszawa

Nie czekaj i zarejestruj się już dziś! Więcej informacji o wydarzeniu i bilety znajdziesz na stronie internetowej etradeshow.pl.

Wybierz eTrade Show i postaw krok w stronę rozwoju Twojego biznesu!

Zobacz również

IV edycja eTradeShow zbliża się wielkimi krokami! Poznaj jeszcze lepiej świat e-commerce i zyskaj przewagę nad konkurencją!

Niewiele jest eventów branżowych, które merytoryką wykładów i poziomem eksperckim zachwycają nawet największych praktyków biznesu. eTradeShow jest branżowym liderem w…

Trzecia edycja eTradeShow za nami!

10 września na warszawskim PGE Narodowym odbyła się trzecia edycja eTradeShow. Pierwsze spotkanie branży e-commerce po lockdownie przyciągnęło profesjonalistów spragnionych…

Jak opinie wpływają na SEO?

Każda osoba prowadząca działania w sieci wie, jak ważne są działania SEO mające wpływ na pozycję w wynikach wyszukiwania. Algorytmy…