Ostatnie stoiska wystawiennicze! Zostań wystawcą

Kup bilet

Najlepsi dołączają do eTradeShow. Frisbo złotym sponsorem

eTradeShow skupia tylko najlepszych. Tym bardziej miło nam poinformować, że złotym sponsorem targów został lider w oferowaniu nowoczesnych usług logistycznych dla e-commerce, czyli Frisbo!

E-commerce to sektor, który ceni sobie innowacje i świetną organizację. Zyskuje przewagę tym, że jest dostępny zawsze wtedy, kiedy potrzebuje go klient. Nie istnieją dla niego mury i ograniczenia, za to najbardziej liczy się szybkość i bezpieczeństwo przechowywania towaru. Te wartości ceni sobie Frisbo – lider w oferowaniu nowoczesnych usług logistycznych dla e-commerce.

Oferuje on najlepsze magazyny i najniższe stawki za wysyłkę, a wszystko to zsynchronizowane pod jednym dashboardem dla wygody klienta. System usprawnia odbiór towaru i zapewnia bezpieczne jego przechowywanie na terenie pięciu państw Europy. W momencie gdy produkt jest sprzedany, wykwalifikowani pracownicy go pakują i podpowiadają optymalnego przewoźnika i cenę. To rozwiązanie umożliwia ekspansję sprzedażową na rynki ościenne, ułatwia rozwijanie przedsiębiorstw i skutkuje zdobyciem przewagi nad konkurencją.

Cieszymy się, że zobaczymy się podczas III edycji eTradeShow już 10 września 2020 roku (PGE Narodowy Warszawa). Będzie to pierwsza okazja do spotkania się z partnerami biznesowymi po lockdownie. Event ten to nie tylko bogata oferta firm wystawienniczych, ale przede wszystkim spersonalizowane pod branżę i wymagania rynku wydarzenia towarzyszące, które są idealną okazją do poszerzana i zdobywania wiedzy z zakresu rozwoju oraz prowadzenia biznesu.

eTradeShow
Termin: 10 września 2020
Miejsce: PGE Narodowy Warszawa

Nie czekaj i zarejestruj się już dziś! Więcej informacji o wydarzeniu i bilety znajdziesz na stronie internetowej etradeshow.pl.

Wybierz eTrade Show i postaw krok w stronę rozwoju Twojego biznesu!

Zobacz również

Złotym sponsor na pokładzie eTrade Show! EDISON dołącza do wydarzenia

Miło nam poinformować, że złotym sponsorem eTrade Show została firma EDISON. Zajmuje się ona elektroniczną wymianą danych. EDISON to przedsiębiorstwo…

PrestaShop dołącza do eTrade Show! Nowy Srebrny Sponsor wydarzenia

Miło nam poinformować, że PrestaShop dołącza do kolejnej edycji eTrade Show jako Srebrny Sponsor! Widzimy się już 18 maja 2021…

Kolejna wielka marka dołącza do eTrade Show! CENEO Sponsorem Generalnym eventu

CENEO to jeden z najpopularniejszych w Polsce serwisów z branży e-commerce. Miło nam poinformować, że dołącza do kolejnej edycji eTrade…