eTradeShow bezpiecznym wydarzeniem. Czytaj więcej

Kup bilet

Konferencja eTrade Show - sprawdź agendę!

Targi eTrade Show 2020- To już druga edycja targów i konferencji dla branży e- handlu. Pod jednym dachem PGE Narodowego będzie można wziąć udział, nie tylko w wyjątkowej konferencji edukacyjnej podczas, której wystąpi m.in Rafał Brzoska, Prezes Grupy In Post czy Paweł Bilczyński z Google Internetowe Rewolucje  w Eksporcie. Łącznie na trzech scenach wystąpi aż 26 prelegentów, to specjaliści i przedstawiciele takich firm jak  Amazon, Furgonetka, Shoper, Gonito, Reach a blogger, Arlity, Traffic Trends, zaufane.pl, PLFONE, MBridge - Marketing Eksperts, Merce, Sempai czy IdoSell.

To będzie intensywne 7 h wykładów! 

Poznaj nowe sposoby kontaktowania się z klientami dzięki wykorzystaniu połączonych danych i zaawansowanej personalizacji do budowy osobistych kontaktów marketingowych. Na nowo zdefiniuj swoją rolę i osiągaj sukcesy w gospodarce ukierunkowanej na doświadczenia. Ucz się od najlepszych!

Google Internetowe Rewolucje w eksporcie jest partnerem merytorycznym targów i konferencji.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Izba Gospodarki Elektronicznej. 

Ponad to w strefie Business Club, na PGE Narodowym będzie można zapoznać się z ponad 100 sprawdzonymi rozwiązaniami dla sklepów internetowych oraz nowinkami branży e-commerce. Uzupełnieniem strefy wystawienniczej będą strefy networkingu przygotowane przez InPost oraz Google. 

Dodatkowo przygotowaliśmy strefę ekspertów poświęconą branży IT i blogom oraz dedykowane spotkania biznesowe business matching.

Rozwiń swoją firmę i dowiedz się czego potrzebuje twój ebiznes już 5 marca 2020.

7 godzin, 100 rozwiązań dla e-commerce, 2500 odwiedzających nas przedsiębiorców, 3 sceny konferencji, 26 prelegentów. Unikatowe wydarzenia towarzyszące, prestiżowa lokalizacja.

______

Program konferencji na www.etradeshow.pl

Zobacz również

Jak wypromować sklep internetowy?

Działasz w e-commerce i zastanawiasz się, co dalej. Jak wypromować sklep internetowy, by przyciągnął jak najwięcej klientów? Pytanie jak wypromować…

Wprowadź w życie swoją wizję #DZIAŁAJONLINE

'merce - hybrydowa platforma e-commerce! Z myślą o firmach, które planują przeniesienie swojej sprzedaży B2B do internetu, przygotowaliśmy bezpłatny poradnik…