Jak pozyskać tysiące lead-ów sprzedażowych potencjalnie niskim kosztem?

Temat Viral Loop Hack Marketing zaprezentuje Marek Partyka.

Czas zmierzyć się z faktami!
Generowanie buzzów społecznościowych za pośrednictwem sponsorowanych postów, clickbait, filmów z YouTube i innych taktyk może być w najlepszym razie ryzykowne, a w najgorszym przypadku nieopłacalne. Uzyskanie wysokiej jakości leadów lub subskrybentów jest trudniejsze niż kiedykolwiek dzięki konwencjonalnym metodom typu „lejek” - a uzyskanie sprzedaży jest jeszcze trudniejsze.

Chcecie wiedzieć jak Dropbox urósł tak bardzo i tak szybko i bez reklam?

Mam dla was sposób na generowanie olbrzymiej ilości lead-ów sprzedażowych przy bardzo ograniczonym budżecie reklamowym.

Marek Partyka - Specjalista ds. e-marketingu w SEM-PRO MEDIA. Od ponad 9 lat zajmuje się tworzeniem precyzyjnych rozwiązań marketingowych dla klientów. Odpowiada między innymi za wdrożenia nietypowych rozwiązań reklamowych. W swojej pracy stawia główny nacisk na efektywne wykorzystanie potencjału e-marketingu, przy jednoczesnym minimalizowaniu kosztów.

Dzięki wiedzy z zakresu marketingu, programowania, social media oraz analityki tworzy dedykowane narzędzia poprawiające konwersję. W swojej karierze wykonał kampanie dla setek klientów, zarządzając łącznie kilkumilionowymi budżetami reklamowymi.


Chcesz pokazać swoją firmę? Zostań wystawcą

Szukasz rozwiązań dla swojej firmy? Odwiedź targi

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

Zobacz również

Czy influencerzy sprzedają?

Na to pytanie odpowie Kamil Bolek, dyrektor marketingu w LifeTube. Poznasz mechanizmy, które odpowiadają za skuteczną współpracę z digital influencerem,…

Co nowego w branży?

Najnowsze wzmianki o #ecommerce i #etradeshow od #brand24 - Partnera Technologicznego wydarzenia

Jesteś przedsiębiorcą?

Na eTradeShow wchodzisz za darmo Wystarczy się zarejestrować aby otrzymać bilet na: - 2 konferencje poświęcone ecommerce - strefę wystawienniczą…
Newsletter

Powiadomimy Cię o wszelkich nowościach związanych z targami