Zostań wystawcą

International Center Of Events i Ptak Warsaw Expo łączą siły

Jedną z najważniejszych zasad biznesu jest to, że kto stoi w miejscu, ten się cofa. Właśnie dlatego z wielką radością informujemy, że Targi eTrade Show robią kolejny krok w dynamizacji działań i łączą siły z PTAK WARSAW EXPO, czyli właścicielem hal targowych w Nadarzynie.

Celem fuzji jest rozwój branży ecommerce w wymiarze krajowym i międzynarodowym poprzez wykorzystanie wszystkich atutów i ogromnego potencjału, który dają infrastruktura i rozwiązania technologiczne gwarantowane przez PTAK WARSAW EXPO.

Połączenie największych atutów obu podmiotów to stworzenie wydarzenia, którego jeszcze w Europie nie było. Zespół eTrade Show odpowiadać będzie za stronę promocyjną i handlową. Wsparcie techniczne i infrastrukturalne event zyska dzięki grupie PWE.
Nasz wspólny cel to dynamiczny rozwój branży ecommerce i jeszcze większa integracja środowiska biznesowego. Dzięki połączeniu eTrade Show z PTAK WARSAW EXPO propagowanie wiedzy z zakresu ecommerce, promocja branży w każdej postaci, a także edukacja w tym kontekście wejdzie na jeszcze wyższy poziom.
Jesteśmy pewni, że wspólne działanie zespoi branżę ecommerce, pobudzi koniunkturę, a eTrade Show będzie dzięki niemu rozpoznawalne w całej Europie. Razem będziemy mocniejsi!

VI edycja eTrade Show odbędzie się w dniach 22-23 września 2022 w PTAK Warsaw Expo (Nadarzyn k. Warszawy). To dwa dni najbardziej merytorycznego wydarzenia w branży e-commerce i doskonała okazja do rozbudowania kontaktów biznesowych.

Ta edycja to:
- jeszcze więcej wystawców
- jeszcze większa powierzchnia eventowa
- jeszcze więcej scen konferencyjnych
- jeszcze więcej merytorycznych prelekcji
- jeszcze więcej okazji do networkingu i zdobycia klientów

Więcej informacji na etradeshow.pl

VI edycja eTrade Show
22-23 września 2022
PTAK Warsaw Expo, Nadarzyn

Zobacz również

60% Europejczyków korzysta z płatności odroczonych

BNPL – trend kształtujący e-commerce Warszawa, 27 kwietnia 2022 – Rynek płatności odroczonych wzrósł w latach 2018 - 2020 aż…

4 sceny konferencyjne i ponad 80 firm w branży. V edycja eTrade Show już za nami.

40 prelegentów, ponad 80 firm z branży ecommerce i ponad 2 400 uczestników. V edycja eTrade Show była przepełniona merytoryczną…

Cinkciarz Pay – doskonała metoda płatności online

Szybka integracja systemu, dzięki gotowym modułom; współpraca z wiarygodnym partnerem, działającym na polskim rynku już od ponad 10 lat; możliwość…