eTradeShow bezpiecznym wydarzeniem. Czytaj więcej

Kup bilet

Im można zaufać! Zaufane.pl srebrnym sponsorem eTradeShow

Kto nie zna lepiej biznesu niż firma, która zbiera na jego temat opinie? Podczas eTradeShow stawiamy na profesjonalistów. Zaufane.pl dołączyło do ich grona jako srebrny sponsor wydarzenia.

Nasz klient, nasz pan – takie nastawienie do obsługi konsumentów ma większość przedsiębiorców. Opinia nabywającego ma bardzo duże znaczenie i oddziałuje na to, jak zachowają się kolejni kupujący towary czy usługi. W czasach, gdy konkurencja nie zawsze gra fair istotne jest, by wiedzieć, które opinie przekazywane w internecie są prawdziwe i rzetelne.

Ich dogłębną weryfikacją zajmuje się zaufane.pl, oferując innowacyjne, łatwe do wdrożenia rozwiązania SaaS do gromadzenia opinii klientów o sprzedawcy i produktach. Po zebraniu są one sprawdzane przez zespół eKomi do spraw zarządzania, a następnie publikowane online i dystrybuowane do wszystkich głównych wyszukiwarek.

Zaufane.pl to nowy złoty standard obsługi klienta i gwarancja rzetelności oceny firmy!

Cieszymy się, że zobaczymy się podczas III edycji eTradeShow już 10 września 2020 roku (PGE Narodowy Warszawa). Będzie to pierwsza okazja do spotkania się z partnerami biznesowymi po lockdownie. Event ten to nie tylko bogata oferta firm wystawienniczych, ale przede wszystkim spersonalizowane pod branżę i wymagania rynku wydarzenia towarzyszące, które są idealną okazją do poszerzana i zdobywania wiedzy z zakresu rozwoju oraz prowadzenia biznesu.

eTradeShow
Termin: 10 września 2020
Miejsce: PGE Narodowy Warszawa

Nie czekaj i zarejestruj się już dziś! Więcej informacji o wydarzeniu i bilety znajdziesz na stronie internetowej etradeshow.pl.

Wybierz eTrade Show i postaw krok w stronę rozwoju Twojego biznesu!

Zobacz również

Pandemia napędza ogólnoświatowy sektor e-commerce. Aplikacje i integracja to przyszłość

Najszybciej rozwijające się firmy e-commerce cechują się zdolnością do nadążania za zmianami technologicznymi, terminowym wysyłaniem zamówień i zapewnianiem wglądu w…

Trzecia edycja eTradeShow za nami!

10 września na warszawskim PGE Narodowym odbyła się trzecia edycja eTradeShow. Pierwsze spotkanie branży e-commerce po lockdownie przyciągnęło profesjonalistów spragnionych…

Wykorzystaj potencjał rekomendacji - zwiększ widoczność sklepu w internecie i zarabiaj (jeszcze) więcej

6 000 niezależnych opinii w kilka tygodni? Wykorzystaj potencjał rekomendacji! Dzięki integracji Twojego e-sklepu i Zaufane.pl błyskawicznie zwiększysz wiarygodność swojego sklepu…