eTradeShow bezpiecznym wydarzeniem. Czytaj więcej

Kup bilet

Im można zaufać! Zaufane.pl srebrnym sponsorem eTradeShow

Kto nie zna lepiej biznesu niż firma, która zbiera na jego temat opinie? Podczas eTradeShow stawiamy na profesjonalistów. Zaufane.pl dołączyło do ich grona jako srebrny sponsor wydarzenia.

Nasz klient, nasz pan – takie nastawienie do obsługi konsumentów ma większość przedsiębiorców. Opinia nabywającego ma bardzo duże znaczenie i oddziałuje na to, jak zachowają się kolejni kupujący towary czy usługi. W czasach, gdy konkurencja nie zawsze gra fair istotne jest, by wiedzieć, które opinie przekazywane w internecie są prawdziwe i rzetelne.

Ich dogłębną weryfikacją zajmuje się zaufane.pl, oferując innowacyjne, łatwe do wdrożenia rozwiązania SaaS do gromadzenia opinii klientów o sprzedawcy i produktach. Po zebraniu są one sprawdzane przez zespół eKomi do spraw zarządzania, a następnie publikowane online i dystrybuowane do wszystkich głównych wyszukiwarek.

Zaufane.pl to nowy złoty standard obsługi klienta i gwarancja rzetelności oceny firmy!

Cieszymy się, że zobaczymy się podczas III edycji eTradeShow już 10 września 2020 roku (PGE Narodowy Warszawa). Będzie to pierwsza okazja do spotkania się z partnerami biznesowymi po lockdownie. Event ten to nie tylko bogata oferta firm wystawienniczych, ale przede wszystkim spersonalizowane pod branżę i wymagania rynku wydarzenia towarzyszące, które są idealną okazją do poszerzana i zdobywania wiedzy z zakresu rozwoju oraz prowadzenia biznesu.

eTradeShow
Termin: 10 września 2020
Miejsce: PGE Narodowy Warszawa

Nie czekaj i zarejestruj się już dziś! Więcej informacji o wydarzeniu i bilety znajdziesz na stronie internetowej etradeshow.pl.

Wybierz eTrade Show i postaw krok w stronę rozwoju Twojego biznesu!

Zobacz również

Zakupy w internecie. Jak 2020 rok zmienił podejście Polaków?

2020 rok to rewolucja praktycznie na całym świecie. Polscy przedsiębiorcy musieli dostosować się do zmian w handlu i przenieść działalność…

IV edycja eTradeShow zbliża się wielkimi krokami! Poznaj jeszcze lepiej świat e-commerce i zyskaj przewagę nad konkurencją!

Niewiele jest eventów branżowych, które merytoryką wykładów i poziomem eksperckim zachwycają nawet największych praktyków biznesu. eTradeShow jest branżowym liderem w…

Optymalizacja konwersji – co zrobić, by osiągać lepsze wyniki?

Jednym z podstawowych zadań każdego marketingowca jest optymalizacja konwersji, czyli skłonienie odwiedzającego do wykonania działania pożądanego przez właściciela strony internetowej.…