Ostatnie stoiska wystawiennicze! Zostań wystawcą

Kup bilet

Im można zaufać! Zaufane.pl srebrnym sponsorem eTradeShow

Kto nie zna lepiej biznesu niż firma, która zbiera na jego temat opinie? Podczas eTradeShow stawiamy na profesjonalistów. Zaufane.pl dołączyło do ich grona jako srebrny sponsor wydarzenia.

Nasz klient, nasz pan – takie nastawienie do obsługi konsumentów ma większość przedsiębiorców. Opinia nabywającego ma bardzo duże znaczenie i oddziałuje na to, jak zachowają się kolejni kupujący towary czy usługi. W czasach, gdy konkurencja nie zawsze gra fair istotne jest, by wiedzieć, które opinie przekazywane w internecie są prawdziwe i rzetelne.

Ich dogłębną weryfikacją zajmuje się zaufane.pl, oferując innowacyjne, łatwe do wdrożenia rozwiązania SaaS do gromadzenia opinii klientów o sprzedawcy i produktach. Po zebraniu są one sprawdzane przez zespół eKomi do spraw zarządzania, a następnie publikowane online i dystrybuowane do wszystkich głównych wyszukiwarek.

Zaufane.pl to nowy złoty standard obsługi klienta i gwarancja rzetelności oceny firmy!

Cieszymy się, że zobaczymy się podczas III edycji eTradeShow już 10 września 2020 roku (PGE Narodowy Warszawa). Będzie to pierwsza okazja do spotkania się z partnerami biznesowymi po lockdownie. Event ten to nie tylko bogata oferta firm wystawienniczych, ale przede wszystkim spersonalizowane pod branżę i wymagania rynku wydarzenia towarzyszące, które są idealną okazją do poszerzana i zdobywania wiedzy z zakresu rozwoju oraz prowadzenia biznesu.

eTradeShow
Termin: 10 września 2020
Miejsce: PGE Narodowy Warszawa

Nie czekaj i zarejestruj się już dziś! Więcej informacji o wydarzeniu i bilety znajdziesz na stronie internetowej etradeshow.pl.

Wybierz eTrade Show i postaw krok w stronę rozwoju Twojego biznesu!

Zobacz również

Maksymalizacja zysków, przy minimalizacji nakładu pracy. Piotr Liroy Marzec, Maciej Sagal i KingAPP

Moją ideą była automatyzacja wszystkich procesów na wysokim poziomie – mówi Maciej Sagal, który z Piotrem Liroyem Marcem stworzył innowacyjną…

eTrade Awards – potwierdź swoją jakość w branży e-commerce

eTrade Awards to konkurs organizowany w ramach eTrade Show, czyli najbardziej merytorycznego wydarzenia w branży e-commerce. To prestiżowe wyróżnienie, po…

Pierwsi sprzedawcy mogą już używać integracji z Amazon.pl. Szybki ruch IdoSell przed otwarciem giganta e-commerce

Polska platforma sklepowa IdoSell i największy marketplace na świecie rozszerzają współpracę. Od 4 lutego klienci IdoSell mogą dodać do swoich…