eTradeShow bezpiecznym wydarzeniem. Czytaj więcej

Kup bilet

IC Travel - nowy projekt IC Events!

International Center of Events znany z organizacji najpopularniejszych i największych wydarzeń w Polsce, takich jak eTrade Show, NSC, konferencja PEI, FIWE i innych, otwiera kolejny duży projekt. IC Travel to projekt łączący miłość do sportu, rozwój osobisty i biznes.

Edukacja, aktywny wypoczynek, motywacja i rozwój osobisty to wszystko czego mogą spodziewać się goście biorący udział w najnowszym projekcie firmy IC Events. IC Travel to obozy wyjazdowe łączące pasje do sportu i chęć poszerzania wiedzy.

Poprzez udział w obozach IC Travel, uczestnik zdobywa masę wiedzy, przekazywanej przez ekspertów branżowych. Ma możliwość uczestnictwa w treningach prowadzonych przez gwiazdy branży fitness.

Po powrocie z obozu uczestnik jest nabuzowany pozytywną energią i ogromną motywacją.

Dla zainteresowanych przygotowane zostały aż cztery różne rodzaje obozów do wyboru.

BussinesWoman Camp

Kierowany do kobiet szukających motywacji do spełnienia siebie, rozwijania swoich możliwości oraz umiejętności. Podczas BussinesWoman Camp odbywać się będą treningi dostosowane do poziomu umiejętności uczestników. Treningi prowadzone będą przez specjalistki z branży fitness Annę Pytkę, właścicielka firmy Po Zdrowie, kwalifikowana trenerka personalna, instruktorka oraz nauczycielka, Katarzynę Oleśkiewicz, podwójna mistrzyni Polski w Kulturystyce i Fitness. Dla uczestników w ramach warsztatów motywacyjnych przygotowane zostały spotkania prowadzone Edytę Kurek, posiada ogromne doświadczenie w branżach kosmetycznych, wellness, czy nowe technologie, oraz Kamilę Rowińską, dyplomowany coach, autorka bestsellerów m.in. „Kobiety niezależnej”. To wszystko połączone w ciągu kilku dni wyjazdu, w samym sercu pięknej Wielkopolski.

NSC Camp

Rozwój siebie jak i również swoich umiejętności sprzedażowych połączone z treningami pod skrzydłami ekspertów. Prelekcje prowadzone przez najlepszych specjalistów, największych mistrzów biznesu – Andrzeja Cichockiego, efektywny life and business couch, na swoim koncie posiada wiele publikacji oraz książek eksperckich, Bogdana Sosnowskiego, certyfikowany coach ICC, ekspert w dziedzinie zarządzania biznesem. NSC Camp oferuje udział w treningach, prowadzonych przez czołowego zawodnika MMA Daniela Omielańczuka, mistrz sportów walki KSW, i UFC oraz znakomitego trenera i dietetyka Michała Karmowskiego, utytułowanego zawodnika w kulturystyce oraz specjalistę z zakresu fitness i odżywiania.

Joga & Pilates Camp

Oferuje wyciszenie, pełen relaks w najpiękniejszych okolicach polski. Treningi na łonie natury prowadzone przez Barbarę Baranowską, trenerkę fitness, psycholog i technik żywienia, pozwoli na swobodne zrelaksowanie ciała oraz umysłu. Podczas warsztatów Ada Jakimowicz, trenerka personalna, miłośniczka sportu, na swoim koncie posiada już dwie książki „Adios Kilogramos” oraz „Uczta dla dwojga”, opowie jak duży wpływ na emocje ma stres, jak ważne jest posiadanie dobrych nawyków, nie tylko żywieniowych.

FIWE Camp

Wysiłek fizyczny jest jednym z ważniejszych elementów prowadzenia zdrowego trybu życia. Podczas FIWE Camp masz okazję do treningu z najlepszymi zawodowcami, trenerami z samej czołówki. Dwa treningi dziennie, dostosowane do poziomu uczestników prowadzone przez Annę Pytkę oraz Daniela Omielańczuka. FIWE Camp oferuje udział w warsztatach żywieniowych prowadzonych przez Radosława Słodkiewicza, wielokrotny medalista, ekspert w dziedzinie żywienia oraz doświadczony trener.

Udział w IC Travel Camp daje możliwość rozwoju osobistego. Poprzez obecność na obozach, uczestnik może znacznie poprawić swoją kondycję oraz zwiększyć samopoczucie. Kilka dni trwania wyjazdu przekłada się na zyskanie motywacji do działania, warsztaty ze specjalistami dają możliwość poszerzenia wiedzy. Obozy IC Travel łączą ludzi z taką samą pasją, zainteresowaniem i inicjatywą.

Po więcej informacji zajrzyj na stronę: https://ic-travel.pl/.

Zobacz również

Wprowadź w życie swoją wizję #DZIAŁAJONLINE

'merce - hybrydowa platforma e-commerce! Z myślą o firmach, które planują przeniesienie swojej sprzedaży B2B do internetu, przygotowaliśmy bezpłatny poradnik…