GoGlobal24 wystawcą na eTradeShow!

GoGlobal24 dołącza do grona wystawców w sektorze logistyki!

 

GoGlobal24 eliminuje bariery logistyczne w handlu zagranicznym z Polski do Niemiec, Anglii, Francji, Włoch oraz Hiszpanii.

Główną zaletą współpracy to obniżenie czasu oraz kosztu dostawy zamówień zagranicznych, oraz punkt zwrotów na terenie kraju kupującego.

Wysyłki realizowane są przez preferowanych przewoźników w danym kraju. Firma obecnie współpracuje z 5 przewoźnikami w Anglii, Niemczech oraz Francji, a także rozwija swoją sieć dostaw o Włochy, Austrię oraz Hiszpanię. Preferencyjne warunki oraz krótki czas dostawy jest możliwy dzięki stałym kursom własnym transportem.

Firma jako jedyna w Polsce posiada dedykowane rozwiązanie na przyjmowanie zwrotów w Niemczech, Anglii, Włoszech, Hiszpanii oraz Anglii (https://goreturns.com/).

Rozwiązanie polega na przyjmowaniu i identyfikacji zwrotów przez pracowników firmy w punktach zagranicznych. W ten sposób maksymalnie skracamy czas od zwrotu paczki do zaakceptowania zwrotu przez sklep internetowy.

GOGLOBAL24 sp. z o.o. sp. k.

Tel.: +48 880 725 240
office@goglobal24.com
www.goglobal24.pl

ul. Ryszarda Chomicza 13b
55-080 Nowa Wieś Wrocławska


Chcesz pokazać swoją firmę? Zostań wystawcą.

Szukasz rozwiązań dla swojej firmy? Odwiedź targi

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

Zobacz również

eCommerce Awards - poznaj wystawców!

🏆Wybierz najlepsze stoisko na #etradeshow! Odpowiedz na trzy pytania w aplikacji targowej i zagłosuj na najlepsze stoisko i wystawcę premierowej edycji…

Automatyzacja i uproszczenia to budowanie przewagi w sektorze e-commerce

Działasz na rynku sprzedaży internetowej a ilość obowiązków związanych z obsługą klienta ciągle rośnie? Zajmujesz się sprawami, które można zlecić…

Logmaster na eTradeShow!

Logmaster działa na rynku usług logistycznych od 1993 roku. Realizowane są tutaj usługi z zakresu spedycji lotniczej, morskiej, kolejowej i…
Newsletter

Powiadomimy Cię o wszelkich nowościach związanych z targami