Ostatnie stoiska wystawiennicze! Zostań wystawcą

Kup bilet

TARGI I KONFERENCJA E-COMMERCE
PGE NARODOWY Warszawa, IV EDYCJA
15 WRZEŚNIA 2021
Rozwiń swój biznes w innowacyjny sposób
eTrade Awards

Weź udział w I edycji konkursu eTrade Awards skierowanego do firm działających w branży e-commerce. Zgłoś swoją firmę do jednej z kategorii:

Najlepszy dostawca 2020

Najlepszy system płatności cyfrowych 2020

Innowacja roku 2020

Startup roku 2020

Najlepsze oprogramowanie dla e-commerce 2020

Najlepszy sklep e-commerce 2020 

Udział w konkursie jest bezpłatny dla wystawców eTrade Show 2021. Koszt zgłoszenia dla firm nie wystawiających się na targach wynosi 349zł.

Zgłoszenie w kategorii Najlepszy sklep e-commerce 2020 jest bezpłatny dla wszystkich. 

Zgłoszenia przyjmowane są do 31.07.

  • 4 etapy konkursowe:
  • Zgłoszenie przez stronę WWW
  • Weryfikacja zgłoszeń przez Organizatora
  • Wyłonienie przez Kapitułę po 3 finalistów w każdej kategorii
  • Wybór Zwycięzcy przez Kapitułę oraz publiczność - głosowanie przez stronę WWW
Zapisz się do konkursu
W ciągu 5 dni roboczych otrzymasz Ankietę Zgłoszeniową
Najlepszy dostawca 2020Najlepszy system płatności cyfrowych 2020Innowacja roku 2020Startup roku 2020Najlepsze oprogramowanie dla e-commerce 2020Najlepszy sklep e-commerce 2020

Jury

Współzałożyciel edrone – pierwszego eCRM dla eCommerce, agencji social media click community oraz holdingu Sapiency, który koncentruje projekty oparte na technologii blockchain – Mosaico i Kanga Exchange. Aktualnie koncentruje się na łączeniu technologii blockchain z branżą OZE – odnawialne źródła energii, dzięki czemu zarządza rozproszoną energią i udziałowcami farm słonecznych Copernic.

Rahim Blak
CEO Mosaico

Chief Evangelist w Brand24. Profesjonalnie i hobbystycznie zajmuje się marketingiem, Internetem i mediami społecznościowymi, starając połączyć te tematy w jedność. Kilka lat w różnej wielkości agencjach marketingowych nauczyło go holistycznego podejścia do marketingu. Od 2011 roku w Brand24 zajmuje się obsługą kluczowych klientów, marketingiem i „ewangelizacją” branży reklamowej.

Mikołaj Winkiel
Chief Evangelist Brand24

CEO w DevaGroup, agencji z tytułem Partner Google Premier i Google Rising Star. Trener SEO, Google Ads & Analytics, szkolił najlepsze agencje i domy mediowe bezpośrednio dla Google. Autor dwóch książek, ponad setki artykułów i wysoko ocenianych kursów on-line. Wykładowca m.in. Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Wyższej Szkoły Europejskiej im. Józefa Tischnera. Gościł na scenie kilkudziesięciu konferencji, zdobywając wysokie miejsca i nagrody publiczności w tym pierwsze miejsce na Ads & Analytics Day na I love Marketing 2020 – największej branżowej konferencji w Polsce. Pomysłodawca i organizator semKRK skupiającego nawet 500 uczestników barcampu branży SEM. Pracował dla takich marek, jak: Allegro.pl, Neo24, Shoper.pl, Conrad.pl, Interia.pl, Grupa RMF czy Wydawnictwo Bauer.

Krzysztof Marzec
CEO Deva Group

Event Coordinator w Grupie IC. Odpowiada za organizację targów i kongresów tworzonych w ramach IC Events. Kieruje pracą działu events od strony merytorycznej i wykonawczej. Od czterech lat związana z branżą eventową. Od kreacji, przez organizację, logistykę, koordynację i wykonawstwo na samej imprezie. Obecnie realizuje się jako Event Coordinator wydarzeń takich jak eTrade Show, WOW Fashion Select, National Sales Congress czy Franczyza Expo.
Prywatnie miłośniczka jedzenia i sportów walki.

Patrycja Inowadzka
Event Coordinator

Z IC Events związany od 4 lat, gdzie zaczynał od prowadzenia targów sportowych. Obecnie Project Manager targów eTrade Show, które tworzy od I edycji wydarzenia. Zajmuje się kreacją wydarzenia od podstaw. Od 7 lat specjalizuje się w sprzedaży B2B. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. W przerwach od eCommercu realizuje wydarzenia Offroadowe dla firm w całej Polsce a prywatnie pasjonat sportów walki i zdrowego trybu życia.

Maciej Tkacz
Project Manager eTrade Show
Partnerzy konkursu