Dlaczego warto

POZNASZ NAJNOWSZE TRENDY BRANŻOWE

NAWIĄŻESZ NOWE KONTAKTY BIZNESOWE

POZNASZ OFERTY PONAD 100 WYSTAWCÓW

Zarejestruj sięOdbierz darmowy bilet

NAJBARDZIEJ MERYTORYCZNE WYDARZENIE BRANŻY E-COMMERCE W POLSCE VI EDYCJA

Prowadzisz działalność online i szukasz drogi do wprowadzenia Twojego biznesu na wyższy poziom?
Chcesz sprawić, by zyski Twojej firmy wzrosły dzięki promocji w sektorze online? Chcesz sprawdzić, co zrobić, by dzięki doświadczeniu krajowych i zagranicznych ekspertów pozycjonować się jak najwyżej w wyszukiwarkach? A może prowadzisz sklep internetowy i szukasz sposobu, by wyprzedzić konkurencję?

Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś „tak”, eTrade Show jest wydarzeniem dla Ciebie. To kompleksowy event biznesowy, łączący aspekty networkingowe z edukacją wprost od europejskich liderów. W dobie zmiany paradygmatu sprzedaży z naciskiem na działania online, to wydarzenie niezbędne dla tych, którzy chcą osiągnąć finansowy sukces w sieci.

Profil Wystawcy

eTrade Show

Praktyczne informacje

Nie trzeba mieć certyfikatów, szczepień, żeby wejść na targi.

Tak, na miejscu będzie bezpłatna rejestracja dla branży.

Targi odbywają się w Ptak Warsaw Expo, Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn, 114D Wolica*

Bilety będą dostępne w przedsprzedaży internetowej oraz na miejscu w recepcjach podczas trwania targów. Wszystkie osoby, które dokonają rejestracji online lub w biurze targowym otrzymają bezpłatną wejściówkę.

Zaproszenie ma tylko formę informacyjną i nie upoważnia do wejścia na targi. Konieczna jest rejestracja lub zakup biletu.

Wstęp dla dzieci jest niewskazany. Jednak jeśli chcesz aby Twoje dziecko towarzyszyło Ci podczas targów to zakup bilet na dany dzień. Wstęp na targi dla dzieci do 16 roku życia jest bezpłatny.

Na targi można dotrzeć samochodem lub autobusami linii 703 oraz 711 dojeżdżającymi z przystanku  P+R Al. Krakowska 15 do Ptak Warsaw Expo.

Dla wygody odwiedzających nas gości parking jest bezpłatny.

Tak, na terenie targów będą punkty gastronomiczne.

Tak. Na terenie hal znajdują się szatnie i będzie można zostawić w nich małą walizkę.

Ptak Warsaw Expo - Najlepiej skomunikowaneCentrum Targowe w Polsce!

Dojazd Ptak Warsaw Expo
SAMOLOTEM

Do Ptak Warsaw Expo z Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina dotrzeć można w niespełna 10 minut! Nasze Centrum jest również dogodnie położone względem lotniska w Modlinie oraz Łodzi.

POCIĄGIEM

Warszawa posiada trzy stacje kolejowe dla pociągów dalekobieżnych: Dworzec Centralny (Warszawa Centralna), Dworzec Wschodni (Warszawa Wschodnia) oraz Dworzec Zachodni (Warszawa Zachodnia). Z dworca zachodniego do Ptak Warsaw Expo można dojechać samochodem już w 13 minut (wg Google).

AUTOBUSEM MIEJSKIM

Autobusy linii 703, 711 z zajezdni Krakowska P+R do przystanku „Paszków” lub autobus 733 do przystanku „Centrum Mody”. Uwaga! „Przystanek Paszków” i „Centrum mody” mieszczą się w II strefie biletowej. W bilety zaopatrzyć się można w większości kiosków, w biletomatach oraz autobusach.

SAMOCHODEM

Ptak Warsaw Expo znajduje się bezpośrednio przy trasie S8 w kierunku na Katowice. Zjazd Paszków. Dojazd z okolic lotniska Okęcie zajmie około 10 minut. Z centrum Warszawy – 15 minut.
Z parkowaniem nie będzie problemu, nasze centrum dysponuje 15 000 miejsc parkingowych!

Największy obiekt targowy w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej

hale ptak warsaw expo
143 000 m2
powierzchni wystawienniczej
500 000 m2
powierzchni zewnętrznej
500 000 m2
powierzchni zewnętrznej
143 000 m2
powierzchni wystawienniczej

PARTNER OBIEKTU

Krajowa Izba Targowa logo
logo MŚP
costa coffee logo
costa express logo