eTradeShow bezpiecznym wydarzeniem. Czytaj więcej

Kup bilet

Automatyzacja i uproszczenia to budowanie przewagi w sektorze e-commerce

Działasz na rynku sprzedaży internetowej a ilość obowiązków związanych z obsługą klienta ciągle rośnie? Zajmujesz się sprawami, które można zlecić na zewnątrz?

Czujesz, że sprzedaż powinna być na wyższym poziomie a ty zajmujesz się sprawami błahymi?

Sprawdź, jakie ułatwienia może wprowadzić firma z branży e-commerce wybierając odpowiednie rozwiązanie.

Dynamiczny rozwój rynku e-commerce to jednocześnie wzrost liczby sklepów internetowych. Rozpoczynając e-sprzedaż, właściciele sklepów stają przed wyborem modelu obsługi, który zapewni efektywność w oparciu o precyzyjnie określoną role partnera logistycznego. W zależności struktury sprzedaży i od wybranego modelu rola Logmaster, jako partnera logistycznego wymaga elastycznego dostosowania się i zaangażowania na każdym etapie.

Dropshipping-to model, w którym, wszystkie zamówienia z e-sklepu trafiają do dostawców. Rola operatora to zapewnienie transportu.

Logmaster

Fullfilment-to pełna obsługa. Rolą operatora jest przyjęcie towaru, kontrola ilościowo jakościowa, składowanie, ewidencjonowanie, etykietowanie, kompletacja zamówienia, wysyłka do klienta, obsługa zwrotów. Sukces wzrostu sprzedaży w e-sklepach, to otwarcie się na klientów zagranicznych, do których sprzedawany lub od których kupowany jest towar. W takich też przypadkach należy pamiętać o kwestiach celnych i spedycyjnych (rola agencji celnej, spedycji)

W każdym z wybranych modeli, Logmaster zapewnia klientom możliwość korzystania z nowoczesnych rozwiązań IT, integracji z wieloma platformami sprzedażowymi oraz systemami ERP. Każda nawet najbardziej zaawansowana informacja dostawy, kompletacji, spakowania i transportu towaru do klienta, automatycznie tworzy zlecenie dla operatora logistycznego.

Zobacz więcej na Logmaster.pl

 

Logmaster jest również wystawcą premierowej edycji eTradeShow.


Chcesz pokazać swoją firmę? Zostań wystawcą

Szukasz rozwiązań dla swojej firmy? Odwiedź targi

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

Zobacz również

Wprowadź w życie swoją wizję #DZIAŁAJONLINE

'merce - hybrydowa platforma e-commerce! Z myślą o firmach, które planują przeniesienie swojej sprzedaży B2B do internetu, przygotowaliśmy bezpłatny poradnik…

UTRZYMAJ SWÓJ BIZNES W RUCHU! #wspieramyecommerce

EMKA Michał Wyrzykowski-Kuć Usługi logistyczne z zakresu magazynowania, transportu, wysyłki i usług pokrewnych, tj. kompletację (konfekcjonowanie, pakowanie) oraz czynności uszlachetniające…

Logmaster na eTradeShow!

Logmaster działa na rynku usług logistycznych od 1993 roku. Realizowane są tutaj usługi z zakresu spedycji lotniczej, morskiej, kolejowej i…